Bursada lazer epilasyon yapan yerler DERMACLINIC LAZER EPİLASYON GÜZELLİK MERKEZİ
Lazer epilasyon,Fractional lazer,Facelift,Varis tedavisi,Yüz mezoterapisi,Karboksiterapi,Dövme silme,Medikal cilt bakımı,Akne ve akne izleri Dolgu enjeksiyonu ve Botox.
İl : Bursa
Bursada lazer epilasyon yapan yerler DESTETİCA ESTETİK PLASTİK CERRAHİ
Lightsheer lazer Epilasyon,Dermocell, Karboksiterapi, Medikal Cilt Bakımı,Kimyasal Peeling,Botox,Dolgu,Lipofilling,
Zayıflama Programları,Anti Aging Programları Vücut Analizi, Saç Tedavileri,Nemectron,Ultrason ve Nemectron Elektroterapi.
İl : Bursa
Bursada lazer epilasyon yapan yerler EPİLA SLIMED CLUB
Epila Özel Sağlık ve Güzellik Hiz. LTD. ŞTİ. 1998 yılında Dr. Erol Aksaz, Dr. Ceyhun İrgil, Dr. Güven Atasoy, Dr. Tayanç Öncel, Dr. Feyhan Kaylar, Dr. Şehin Sıtkı ve Ayşe Bocan tarafından kurulmuştur.Bursa da ilk kez, estetik lazer sistemlerinin konusunda uzman doktorların uygulaması ve sorumluluğunda olması gerektiği felsefesini taşıyarak, estetik yolculuğuna başlamıştır.Epila Slimed Club teknolojik alt yapısını her yıl gelişmiş ülke estetik merkezlerini örnek alarak yenilemektedir.Cilt gençleştirme ve epilasyon cihazlarında soft lazerlerin yanı sıra Nd-Yag,Diod,IPL ve Aleksandride dalga boylarını kullanmaktadır.
İl : Bursa
Bursada lazer epilasyon yapan yerler ERA CLINIC FSM
ERACLİNİC FSM şubesi Dermatoloji Uzmanı Dr.Selçuk Özdoğan yönetimindeki uzman kadro ile 15 Ocak 2007 de kurularak,cilt sağlığı ve estetik lazer uygulamalarına başlamıştır.
İl : Bursa
Bursada lazer epilasyon yapan yerler ERA CLINIC SETBAŞI
Eracinic Özel Sağlık ve Güzellik Hizmetleri 15.Ocak.2006 yılında,sektöründe ilk ve öncü kuruluş Epila Özel Sağlık ve Güzellik Hizmetlerinin tecrübesi ve desteği ile Ayşe BOCAN tarafından Dr.Şeniz ERİŞEN in yönetiminde ERACLİNİC SETBAŞI nda hizmet vermeye başlamıştır.
İl : Bursa
Bursada lazer epilasyon yapan yerler ESTA ESTETİK GÜZELLİK LAZER MERKEZİ
Tıbbın her alanında olduğu gibi uygulamanın doğru şekilde yapılması, en etkili ve kalıcı sonucun alınabilmesi açısından bu alanda da önem sırasını koruyor. EstA da bu yeni tedavi yöntemleri medikal estetik alanında uzmanlaşmış hekimler tarafından hastalarımıza uygulanıyor.
İl : Bursa
Bursada lazer epilasyon yapan yerler ESTELİTE LAZER EPİLASYON MERKEZİ
Lazer Epilasyon Kimlere ve Hangi Bölgelere Uygulanır?
Bir Seansta Tüylerden Kurtulmak Mümkün Mü?
Lazer işlemlerine başlamadan önce ne yapılması gerekir?
Erkeklerde lazer epilasyon uygulamaları.
Tedavi sonrasında iz kalır mı?
İl : Bursa
Bursada lazer epilasyon yapan yerler ESTEM ESTETİK GÜZELLİK & LAZER MERKEZİ
Radyo Frekans Yöntemi,Yüz Mezoterapisi (Mesolifting), Micro Laser Peeling (Contour TRL) ,ProFraksiyonel Lazer ,Saçlı Deri Mezoterapisi, Yüz ve Vücut Masajı ,Dolgu Maddeleri ,Botoks, Kimyasal Peeling ,Oksiterapi, LED Tedavisi, Medikal Cilt Bakımı, Lenfatik Drenaj (PRESSOTERAPI), Mezoterapi, Karboksiterapi, LPG Cellu M6 ve Lazer Epilasyon .
İl : Bursa
Bursada lazer epilasyon yapan yerler ESTETİCARE PLASTİK REKONSTRÜKTİF VE CERRAHİ DAL MERKEZİ
Dermatoloji ve Allerji ,Akne ve Sivilce Tedavisi ,Ben Tedavisi ,Ozon Terapi ,Lazer Uygulamaları ,Lazer Epilasyon ,Lazer Lipoliz ,Leke ve Şarap Lekesi Tedavisi ,
Kılcal Damar Tedavisi,Dövme Silme ,Cilt Yenileme ve Gençleştirme ,Bölgesel İncelme,Cilt Bakımı ,Mezoterapi,
Botox ve Dolgu.
İl : Bursa
Bursada lazer epilasyon yapan yerler ESTETİK INTERNATIONAL BULVAR
Epilasyon, Cilt Bakımı, Karboksiterapi, Mezoterapi, Radyofrekans, Elektroterapi, LPG ve Masaj.
İl : Bursa
Bursada lazer epilasyon yapan yerler ESTETİK INTERNATIONAL MERKEZ
Güzellik konusunda, ihtiyaçlarınızda ve meraklarınızda danışabileceğiniz, destek alabileceğiniz, analiz yaptırabileceğiniz, güvenilir bir danışmanlıkla başlayan gelişim ve değişim ortamıdır. EstetikInternational estetik cerrahi ve güzellik merkezi teknik ekibi, hizmet kadrosu ve güvenilir donanımıyla hizmitenizdedir.
İl : Bursa
Bursada lazer epilasyon yapan yerler ESTETİK INTERNATIONAL PYRAMİD
Lazer Epilasyon, Medikal Cilt Bakımı, Mezoterapi, Karboksiterapi, Radyofrekans ile incelme, Lipoliz, Elektroterapi, Ozonsauna, Masaj, Ağda, Solaryum, Medikal El - Ayak Bakımı,Botox ve Dolgu.
İl : Bursa
Bursada lazer epilasyon yapan yerler ESTEVİVA ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ
Lazer Epilasyon,IPL Epilasyon,Kılcal Damar Tedavisi , Lazerle Varis Tedavisi,Leke Tedavisi,Cilt Gençleştirme, Kimyasal Peeling,Mezoterapi,Botox - Dolgu, Kalıcı Makyaj, Karboksiterapi,Elektroterapi ve Pressoterapi.
İl : Bursa
Bursada lazer epilasyon yapan yerler EST A ESTETİK & GÜZELLİK MERKEZİ
Medikal estetik, cerrahi dışındaki tüm estetik amaçlı uygulamalar olarak tanımlanabilir. Bu yeni teknikler ile istenmeyen tüylerden, kırışıklıklardan, selülitlerden, derin çizgilerden veya lekelerden kurtulmak çok kolay ve tehlikesiz şekilde mümkün olabiliyor. Tıbbın her alanında olduğu gibi uygulamanın doğru şekilde yapılması, en etkili ve kalıcı sonucun alınabilmesi açısından bu alanda da önem sırasını koruyor. Est a da bu yeni tedavi yöntemleri Medikal Estetik ve Akupunktur Hekimi MD. PhD. Dr. Adnan Erdinç yönetiminde alanında uzmanlaşmış hekimler tarafından uygulanıyor.
İl : Bursa
Bursada lazer epilasyon yapan yerler FİZMER GÜZELLİK MERKEZİ
Fizmer, medikal estetik konularında hizmet veren,Bursa nın ilk kuruluşlarından birisi olarak 1997 den beri faaliyettedir. Merkezimizin kurucularından olup, halen yöneticisi Uz.Dr. Nur Banu ÖNCEL dir.
İl : Bursa
Bursada lazer epilasyon yapan yerler HAREM ESTETİK VE LAZER VE GÜZELLİK MERKEZİ
Estetik, lazer epilasyon ve zayıflama alanındaki 10 yıllık deneyimimizi aynı çatı altında topladığımız HAREM, en son jenerasyon FDA (Amerikan Sağlık Örgütü) medikal onayını almış cihazlarıyla hizmetinizdedir. Teknolojinin getirdiği en son yeniliklerle ,en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayan HAREM Estetik ve Lazer Merkezi nin uzman ekibi, her türlü estetik probleminizi gidermeyi hedeflemektedir.
İl : Bursa
Bursada lazer epilasyon yapan yerler MARMARA ESTETİK KLİNİĞİ BURSA
Marmara Estetik Cerrahi Kliniği 5 senedir Plastik ve Estetik Cerrahinin Her alanında hastalara hizmet vermektedir.Amerika ve Avrupanın önde gelen Merkezlerinde üst eğitim almış uzmanlarımız, hastanın istekleri ve gereksinimleri doğrultusunda kendi
kişisel medotlarını ve tecrübelerini birleştirerek en mükemmel ve en doğru sonucun ortaya çıkmasını sağlamakta ve hasta memnuniyetini en üst hudutta tutmaktadır.
İl : Bursa
Bursada lazer epilasyon yapan yerler MAYRA ESTETİK
Lazer epilasyon, İncelme ve Selülit Konsepti, Anti-Aging (Cilt Gençleştirme), Botox, Karboksiterapi, Kollojen Dolgu, IPL Epilasyon, IPL Cilt Tedavileri, Lenf Drenaj-Detox, Mezoterapi, Lifting -Elektroterapi
İl : Bursa
Bursada lazer epilasyon yapan yerler ZEYNEP KIRKER GÜZELLİK & ESTETİK MERKEZİ
Cilt ve vücut bakımı, Rejüvenasyon, Uzun süreli kontör, Lokal incelme, Radyo frekans+Infrared, Vibrasyon platformu, El ve ayak sağlık birimi ve lazer & foto epilasyon.
İl : Bursa