Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.
View RSS Feed

Son Blog Yazıları

 1. İphone X Sökümü video

  by , 27.Kasım.2017 at 14:25
  iPhone X Teardown,İphone X Sökümü

  Katagoriler
  Kategorisiz
 2. Note 8 Sökümü video

  by , 27.Kasım.2017 at 13:03
  Note 8 Teardown -Note 8 Sökümü


  Katagoriler
  Kategorisiz
 3. samsung galaxy s8 sim ağı pin kilidi

  by , 03.Mayıs.2017 at 15:55
  samsung galaxy s8 sim ağı pin kilidi nedir

  yurt dışından getirilen bir çok cihazda bu sorun mevcuttur yurt dışında satışı gerçekleştiren firma sadece kendi sim kartı ile çalışması için bu güvenliği aktif etmiştir

  bu sorunu sadece 60 tl ye çözebiliriz iletişim için 09:00 ile 18:00 saatleri arası arayabilirsiniz. 05073661067

  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi: Unlock-Sim-Card-Lock.png
Görüntüleme: 4262
Büyüklüğü: 95.1 KB (Kilobyte)
  Katagoriler
  Kategorisiz
 4. Tamamen çerçevesiz ekranlı ve dinamik home tuşlu iPhone 8 konsepti

  by , 02.Şubat.2017 at 19:29

  Apple’ın bu yıl piyasaya süreceği yeni iPhone 8’in konsept çalışmaları ardı ardına gelmeye devam ediyor. Konsept çalışmalarında genelde çerçevesiz ekrana sahip olmasıyla ön plana çıkan iPhone 8’de tasarımda çok fazla değişikliklere gidilmiyor. Bu yeni iPhone 8 konsepti ise ekranı birden fazla ekrana bölebilen yapısıyla fark yaratmayı başarıyor. Home tuşunun ekran içerisine gömülmüş olması da ilginç detaylardan biri.
  Yayınlanan konsept videosunda cihazın yuvarlatılmış metal çerçevelere sahip olması dikkat çekiyor. Arka tarafı iPhone 7 Plus ile aynı görünen cihazın ön kısmında ise yine tamamen çerçevesiz bir ekran bizleri karşılıyor. Ayrıca iOS 11’in gösterildiği konseptte işletim sisteminin büyük değişiklikler yaşamış olması göze çarpıyor. Çerçevesiz ekrana uyum sağlayan uygulamalar göze oldukça hoş görünüyor.
  Ekranın hemen altında daha önce MacBook Pro’da karşımıza çıkan TouchBar benzeri bir alan kendisini gösteriyor. Bu küçük bölüm, uygulamalara göre farklı işlevler kazanıyor ve böylece kullanımı kolaylaştırmayı hedefliyor. Konseptin bir diğer önemli özelliği ise home tuşunun ekran içerisine gömülü olması. Normalde iPhone 8’de ön kısmın tamamen ekran olacağı ve home tuşunun tarihe karışacağı söyleniyor. Konseptte ise home tuşu yerini koruyor ancak dinamik yapıdaki tuş sayesinde ekrandaki görüntünün devamlılığı sağlanıyor. Bu etkileyici konsept videosuna haberin görselinden ulaşabilirsiniz.
  Katagoriler
  Kategorisiz
 5. samsung galaxy s8

  by , 20.Ocak.2017 at 10:43
  samsung da sıra galaxy s8 de biz forum olarak bu cihaz cıkar sa s8 root ve s8 sim agı pin kilidi ile ilgili çalışmaları araştırmaları yapmaktayız piyasaya sızan bazı görseller aşagıdadır

  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi: samsung-50.jpg
Görüntüleme: 300
Büyüklüğü: 26.1 KB (Kilobyte)
  Katagoriler
  Kategorisiz
Git 1234511 Sonuncu
iphone Teknik Servis--Mobil Apple Servisi