Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.
View RSS Feed

Germ@nboyS

Çinliler PS4 ve Xbox One'ı Klonladı!

Rate this Entry
by , 22.Ağustos.2015 at 15:47 (1381 Görüntüleme)
Popüler teknolojileri kopyalamasıyla bilinen Çin şimdi de PlayStation 4 ve Xbox One’a gözünü dikti. PS4 ve Xbox One birleşimi yeni klon oyun konsolu haberimizde!

Çin denilince akıllara ilk olarak sokak ağzı ile “çakma” ürünler geliyor. Klon olarak tabir edilen bu ürünler, büyük firmaların korkulu rüyası haline gelmiş durumda. Birebir iPhone görünümüne sahip ancak Android işletim sistemi ile gelen telefonlar, SamsungGalaxy serisi klonları ve klon şarj aletleri derken Çinliler şimdi gözünü PlayStation 4 ve Xbox One’a çevirdi.
PS4 ve Xbox One Görünümlü Android Konsolu!

Çinliler, OUYE adı verdikleri PlayStation 4 ve Xbox One görünümüne sahip oyun konsolu ile karşımıza çıktı. Kickstarter projesinin meyvesi olanAndroid oyun konsolu olan OUYA’nın da ismini değiştirerek OUYE yapanÇinliler, yeni konsolları ile Android oyuncularına hitap ediyor.

Android tabanlı olan OUYE, PlayStation 4’ün kasa tasarımını ve Xbox One’ın kontrolcü tasarımını klonlayarak ortaya ilginç bir ürünün çıkmasına neden oluyor. OUYE, Android 4.4.2 KitKat işletim sistemine, 2 GB RAM’e,16 GB dahili depolama birimine ve octa-core A80 işlemciye sahip.

OUYE Android konsolunun dikkat çeken tek noktası 4K çözünürlüğe destek vermesi. Android oyunları her ne kadar 4K çözünürlükte olursa olsun konsollar ile yarışabilmesi imkansız. O yüzden 4K çözünürlük Android oyunları için şimdilik gereksiz bir teknoloji. Orijinallikten oldukça uzak olanOUYE, 70 dolardan başlayan fiyatlar ile satışa sunulacak.

Şimdilik proje aşamasında olan Ouye, üretime geçilebilmesi için oyuncuların bağışlarını bekliyor.
Etiketler: hiçbiri Etiketleri Düzenle
Katagoriler
Kategorisiz

Yorumlar

Trackbacks

Total Trackbacks 0
Trackback URL:
iphone Teknik Servis--Mobil Apple Servisi