Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.
View RSS Feed

GsmkoliK

Avea, iPhone 4S kampanyası yok sattı!

Rate this Entry
by , 21.Aralık.2011 at 23:20 (2315 Görüntüleme)
ByaraS® Nickli Üyeden Alıntı
En akıllı telefona yoğun ilgi satışları başlamadan bitirdi

Avea’nın 16 Aralık Cuma günü satışa sunduğu iPhone 4S, iki günde tükenerek satışlar beklentinin üzerinde gerçekleşti. Apple’ın en akıllı telefon olarak lanse ettiği ve tüm dünyada “Şimdiye kadar piyasaya çıkmış en inanılmaz ve özellikli iPhone” olarak nitelendirilen iPhone 4S, Avea’nın sunduğu cazip seçeneklerle kısa sürede yoğun ilgi gördü.
AVEA İletişim Merkezleri’nde cazip seçeneklerle müşterilere sunulan iPhone 4S, 16GB modeli 115 TL, 32GB modeli için 133 TL ve 64GB modeli için ise 151 TL’lik fiyatlarlarla 24 ay sözleşmeli olarak satılırken, fiyatlara 250 dakika her yöne konuşma ve SMS ile 4 GB data paketi dahil ediliyor. Sadece data paketi ile ilgileniyorum diyenler, iPhone 4S’e 4GB için 107 TL ödeyerek sahip olabilecekler.
Kampanya dışında sadece cihaz almak isteyenleri de düşünen Avea’nın, peşin fiyatına özel satış rakamları ise şöyle; 16GB modeli için 814 Euro, 32GB modeli için 959 Euro ve 64GB modeli için ise 1105 Euro.
Kullanıcılarına teknolojinin verebileceği tüm ayrıcalıkları yaşatacak olan iPhone 4S’in kısa sürede bu kadar yoğun ilgi görmesinden memnun olduklarını belirten Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Yılmaz, “iPhone 4S’i tüm müşterilerin ihtiyacına uygun ve avantajlı fiyat alternatifleri ile sunduk. Avea müşterisi de bunu görerek fırsatı kaçırmadı iyi değerlendirdi. En akıllı telefona sahip olmak için Avea İletişim Merkezlerine koştu. İki günde satışlarımız başlamadan bitti. Avea iletisim Merkezlerimizde yarattığımız deneyim alanlarında müşterilerimiz iPhone 4S'leri inceleme olanağı sunuyoruz. Müşterilerimiz her mağazamızda telefonu deneyimleme test etme şansına sahip. ”diye konuştu.

Yorumlar

Trackbacks

Total Trackbacks 0
Trackback URL:
iphone Teknik Servis--Mobil Apple Servisi