Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.
View RSS Feed

Son Blog Yazıları

 1. Tamamen çerçevesiz ekranlı ve dinamik home tuşlu iPhone 8 konsepti

  by , 02.Şubat.2017 at 19:29

  Apple’ın bu yıl piyasaya süreceği yeni iPhone 8’in konsept çalışmaları ardı ardına gelmeye devam ediyor. Konsept çalışmalarında genelde çerçevesiz ekrana sahip olmasıyla ön plana çıkan iPhone 8’de tasarımda çok fazla değişikliklere gidilmiyor. Bu yeni iPhone 8 konsepti ise ekranı birden fazla ekrana bölebilen yapısıyla fark yaratmayı başarıyor. Home tuşunun ekran içerisine gömülmüş olması da ilginç detaylardan biri.
  Yayınlanan konsept videosunda cihazın yuvarlatılmış metal çerçevelere sahip olması dikkat çekiyor. Arka tarafı iPhone 7 Plus ile aynı görünen cihazın ön kısmında ise yine tamamen çerçevesiz bir ekran bizleri karşılıyor. Ayrıca iOS 11’in gösterildiği konseptte işletim sisteminin büyük değişiklikler yaşamış olması göze çarpıyor. Çerçevesiz ekrana uyum sağlayan uygulamalar göze oldukça hoş görünüyor.
  Ekranın hemen altında daha önce MacBook Pro’da karşımıza çıkan TouchBar benzeri bir alan kendisini gösteriyor. Bu küçük bölüm, uygulamalara göre farklı işlevler kazanıyor ve böylece kullanımı kolaylaştırmayı hedefliyor. Konseptin bir diğer önemli özelliği ise home tuşunun ekran içerisine gömülü olması. Normalde iPhone 8’de ön kısmın tamamen ekran olacağı ve home tuşunun tarihe karışacağı söyleniyor. Konseptte ise home tuşu yerini koruyor ancak dinamik yapıdaki tuş sayesinde ekrandaki görüntünün devamlılığı sağlanıyor. Bu etkileyici konsept videosuna haberin görselinden ulaşabilirsiniz.
  Katagoriler
  Kategorisiz
 2. samsung galaxy s8

  by , 20.Ocak.2017 at 10:43
  samsung da sıra galaxy s8 de biz forum olarak bu cihaz cıkar sa s8 root ve s8 sim agı pin kilidi ile ilgili çalışmaları araştırmaları yapmaktayız piyasaya sızan bazı görseller aşagıdadır

  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi: samsung-50.jpg
Görüntüleme: 32
Büyüklüğü: 26,1 KB (Kilobyte)
 3. iphone 7 nasıl bir telefondur

  by , 28.Aralık.2016 at 19:05
  merhaba size bu yazımda iphone 7 den bahsedecegim.ş iphone 7 ilk su geçirmeyen iphone olarak tarihe geçecektir . imkanı olan kişiler bence iphone 7 kullanmalı orta tuşu biraz sert abartılmış hisse verebilir ama alışınca güzel durmakta

  Tanıtım videosu yapan arkadaşa teşekkürler

  iPhone 7 tasarım noktasında radikal bir değişim sunmuyor. Apple, iPhone 6 modelinden bu yana sürdürdüğü tasarım anlayışını genel hatlarıyla yeni iPhone’da da koruyor. Ancak tasarımda radikal farklılıklar da yok değil.
  Daha önceki iPhone modellerinde tasarımı olumsuz etkileyen anten şeritleri iPhone 7’de kasanın alt ve üst bölümüne yuvarlatılarak konumlandırılmış. Arka bölümdeki anten şeritlerinin azaltılması sayesinde telefonun arka bölümünün daha sade ve göze hoş gelen bir görünüme kavuştuğunu söylemek yanlış olmayacaktır.
 4. Samsung simkilit kodu , unlock kodu kaldırma

  by , 03.Şubat.2016 at 09:50
  GsmkoliK Nickli Üyeden Alıntı
  Tüm samsung modellerine Sim ag pin kilidi kaldırılır unlock , simkilit , re activation kilidi FRB lock kilidi tüm bu işlemler uzak masa üstü Yardımı ile Yapılabilir.
  Üçret bilgisi:
  Samsung Unlock : 70 Tl
  Samsung account sıfırlama :60 tl

  Benzer Aramalar :
  samsung sim ağı kilit açma pin kodu , samsung sim ağı pin kilidi

  İhtiyac duyulan araclar:

  1-uzak masa üstü programı : Team , ammy admin vb:
  2-usb kablosu
  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi: unlock.jpg
Görüntüleme: 2686
Büyüklüğü: 66,2 KB (Kilobyte)

  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi: unlock1.jpg
Görüntüleme: 2686
Büyüklüğü: 776,8 KB (Kilobyte)


  Bu araçlara sahipseniz bizim ile ileitşime geçin
  https://www.facebook.com/gsmkolik
  skype:
  gsmkolik@hotmail.com
  E-mail:gsmkolik@gmail.com
  whatsapp: 05073661067

  çalışma saatleri : 08:00 - 20:00
  Katagoriler
  Kategorisiz
 5. SIM karta elveda

  by , 22.Ağustos.2015 at 15:49
  Apple, SIM kartsız iPad'leriyle yeni bir dönemin kapılarını açtı  Apple'ın iPad Air 2 ve iPad Mini 3 lansmanı 16 Ekim Perşembe akşamı TSİ 20.00 sularında şirketin üssü Cupertino'da gerçekleştirildi. Asıl sürpriz ise Apple'ın yeni oyuncaklarından ziyade iPad Air 2 ile birlikte gelen 'SIM kartsız teknoloji' idi.

  Yıllardır hayatımızda olan ve telefon, tablet dahil cihazlarımızda ufak da olsa yer işgal eden SIM kartlar ile hangi operatörden ilgili kartı temin ettiysek onun servislerinden faydalanabiliyoruz. Ülkemiz için de Turkcell, Vodafone veya Avea'dan alacağınız bir hatla sadece bir operatörün tüm hizmetlerinden faydalanabiliyorsunuz. Peki ya üç operatörden de hem de SIM kart kullanmaksızın faydalanabileceğinizi söylesek? Kulağa 'imkansız' gibi gelen bu gelişmenin altına Apple imzasını çoktan attı bile.
  iPad Air 2'ler nano SIM kartla çalışıyor. Yani bugün için yeni nesil iPhone ve bir takım akıllı cihazlarda görebileceğiniz en küçük SIM kart aslında. Ancak Apple, işi bir nokta daha öteye götürüp kullanıcıların operatörler arasında kendi tercihini yapmasını ve dilediği operatörden dilediği zamanda hizmet alabilmesini sağlıyor. SIM kartsız bu iPad Air 2 modellerinde herhangi bir SIM kart yuvası bulunmuyor. Kullanıcılar sadece Hücresel Veri Hesabı ayarlarına girerek ilgilendiği operatörün ismini seçiyor; hepsi bu!
  TÜRKİYE'DE SIM KARTSIZ iPAD AIR 2 OLACAK MI
  Maalesef hayır. Apple'ın SIM kartsız iPad'leri sadece ABD ve İngiltere sınırları içinde kullanılabiliyor. En azından şimdilik. Bu nedenle bu iki ülke hariç iPad Air 2'ler nano SIM kartlı modeliyle diğer ülkelerde olacak.
  iPHONE'LAR DA SIM KARTSIZ GELEBİLİR Mİ
  Böyle bir beklenti henüz yok. Zaten iPad'lerin SIM kartsız modelde olması operatörleri de çok zorlayan bir etken değil; zira kullanıcıların hatırı sayılır bir kısmı sadece WiFi teknolojisini kullanan iPad'leri tercih ediyor. Ayrıca telefon görüşmesi vb. özellikler iPad'lerde yer almadığından operatörler için ciddi bir yük de söz konusu değil.
  Ancak böyle bir şey olursa operatörler bu işten fazlasıyla zararlı çıkabilir; zira kullanıcı artık dilediği operatörü seçeceğinden operatörlerin kendine bağlı, sadık müşterileri olmayacak ve tek tuşla operatör değiştirilebileceğinden kullanıcılar bu teknolojiyi destekleyen yeni bir iPhone'u üstelik Apple'dan doğrudan satın alıp tasarruf etmek isteyecek.
  Ancak Apple'ın iPhone'lar için en azından yakın gelecekte böylesi bir planı bulunmadığını belirtelim. Ama gelecekte SIM kartlardan tamamen kurtulacağımız gerçeği de karşımızda öylece duruyor.
  Katagoriler
  Kategorisiz
Git 1234511 Sonuncu