Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.
 • iphone müzik heryerde

  Eklenti 2089Muzikicinefes.com’un iPhone Uygulaması ve yeni tasarımı ile Müzik her yerde!
  Efes’in yasal müzik platformu muzikicinefes.com, müzikseverlere yenilikler sunmaya devam ediyor! muzikicinefes.com’un yeni iPhone uygulaması ile platformun zengin müzik arşivi artık mobile taşınıyor.

  Site tasarımı ve altyapısının da kullanıcılardan gelen geri bildirimler sonucunda yenilenmesinin ardından muzikicinefes.com yayına başladı.
  Efes’in, müzikseverlerin sevdikleri şarkılara ve video kliplere anında ulaşmalarını sağlayan, yasal müzik platformu muzikicinefes.com, Mart ayında hayata geçirdiği iPhone uygulaması ile hayatın her anını müzik ile dolduruyor. Sitenin tasarım ve altyapısının yenilenmesiyle paralel hayata geçen iphone aplikasyonu ücretsiz olarak indirilebilmektedir.
  İnternet üzerinden yasal müzik dinleyen kullanıcılar, muzikicinefes.com iPhone Uygulaması ile ücretsiz olarak bulundukları her yerden yasal olarak en güncel şarkıları dinleyebilecek, video klip izleyebilecek, kendi müzik listelerini oluşturabilecek ve bunları birbirleriyle paylaşabilecekler.

  Konuyla ilgili açıklamada bulunan Efes Türkiye İletişim Müdürü Emre Topsakaloğlu; “Ücretsiz şarkı dinlenebilen yasal müzik platformu muzikicinefes.com, Efes’in müzik yatırımlarının online dünyada da hayat bulmasının, günün teknolojik trendlerinin takip edilerek müzik kullanıcılarına yeni kanallar yaratılmasının ve mobil platformlara taşınmasının ilk ve en somut örneklerinden biridir. Müzikseverler bundan sonra da muzikicinefes.com’un yenilikleriyle müzik ve eğlence dolu anlar yaşamaya devam edecekler” dedi.
 • Google sponsor

 • GsmkoliK Fan Club

Clash of Clans hile apk indir