Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.
 • iPhone 4 Unlock


  iPhone 4 Unlock ; Uzaktan IMEI yöntemi ile Unlock

  Uzun Zamandır iPhone kullanıcılarının beklediği Unlock (Ulrasnow) güncellemesinin çıkmamasının ardından iPhone 4 cihazlar için piyasaya sürülen Gevey ve Rebel Turbo simkart ile tanışmıştık.
  Tüm iPhone 4 kullanıcıları bu sim kart aparatlarının çalışabilirliğini ve güncel versiyonlarla uyum sağlayıp sağlayamacağını tartışırken Ünlü iPhone hacker ları Musclenerd ve Serif Hashim in onayladığı yeni bir yöntemin keşfi iPhone piyasasında şok etkisi yarattı.
  Bu yöntem ile iPhone cihazlarınız sürüm,Baseband veya hangi ülkeden yada hangi GSM operatöründen alındığı farketmeksizin bir daha kilitlenmemek üzere fabrikasyon unlock yapılabiliyor.
  Negri electronics tarafından yapılan bu işlem 175 dolar karşılığında bir kaç adımda yapılabiliyor.
  Bu işlem sırasında gerekli üyelik sırasında kaydettirdiğiniz mail adresine gelen aktivasyon mail adresinden sizden cihazınıza ait imei numarası isteniyor. Cihazınıza ait imei numarası gönderdiğinizde Telefonunuz bir daha kitlenmemek üzere fabrikasyon unlock edilmiş oluyor.
  Son aşama olarak cihazınızı iTunes üzerinden simkart'ınızı takıp son sürüme güncelleyerek (Restore) cihazınızı kullanabilir hale getirebiliyorsunuz.
  Haberimizin kaynağı olan ünlü Apple forumu Modmyi den editlediğimiz bu habere göre henüz bu yöntem test edilmemiş durumda. Bu işlemin ne tür riskler içerebileceği henüz belirsizliğini koruyor.
  Çünkü bu tür bir işlemde IMEI numaranızın kopyalanma riski ve yine IMEI numaranızın Apple server ları tarafında banlanıp banlanmayacağını belirsizlik içeriyor.
  Ayrıca fabrikasyon unlock yöntemi IMEI numarasının Apple sunucularına kayıt aşamasında geçmeden olmayacağını göz önünde bulundurursak bunun Apple tarafında yapılabilecek bir işlem olmamadığınıda düşünemeyiz.
  Binlerce simkilitli iPhone cihazlarını göze alırsak ciddi bir rant miktarı söz konusu. Bu yöntemin netliğe kavuşması halinde sizlerle paylaşacağımızı bildiriririz.
 • Google sponsor

 • GsmkoliK Fan Club

Clash of Clans hile apk indir