Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.
 • YouTube'dan zorunlu eğitim! (Video)

  madmach  YouTube'dan zorunlu telif hakkı dersi!

  YouTube'da ceza dönemi: Bakın dev site, kullanıcılarına ceza olarak hangi videoyu izlettirecek...  YouTube, kullanıcılarını telif hakları ihlali konusunda eğitmeye başlıyor. Buna göre telif hakkı uyarısı alan kullanıcılar, bir videoyu seyretmek zorunda olacaklar.
  'YouTube Copyright School' adındaki 4,5 dakikalık videoda, Happy Tree Friends video serilerindeki karakterler yer alıyor. Videoda telif hakkı yasasından ve YouTube'un yeni telif hakkı ihlali politikasından bahsediliyor.

  Yakın bir zamandan itibaren telif hakkı ihlali uyarısı alan kullanıcıların bu videoyu seyretmesi zorunlu bir hale gelecek. Siteye yeni bir video yüklemek için ise YouTube'un oluşturduğu kısa testi çözmek gerekecek. Tüm bunların yanında iyi bir geçmişe sahip olan YouTube kullanıcıları, videoyu seyrederek kayıtlarından 'uyarıyı silme' seçeneğine sahip olacaklar. Öncesinde telif hakkı ihlallerini hesabınızdan kaldırmak mümkün değildi.

  YouTube, telif hakkını ihlal edenleri böyle eğitiyor! Videomuzda seyredin!

  This article was originally published in forum thread: YouTube'dan zorunlu eğitim! (Video) started by MaDMacH View original post
 • Google sponsor

 • GsmkoliK Fan Club

Clash of Clans hile apk indir