Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.
 • Dell Inspiron Duo


  Hem tablet, hem laptop 'Dell Inspiron Duo'

  Dell Inspiron Duo Tablet PC aynı zamanda o bir Netbook Bu Tablet PC Hibrid model bir netbook gibi menteşe döner yardımı ile ayrılabilir bir tablet olarak hizmet vermektedir.
  Üç farklı moda girebilen Dell Inspiron Duo, temel bilgisayar işlemlerinin yanı sıra kullanıcısına eğlence imkanı da sunuyor. Dell’in yenilikçi yeni Duo Stage yazılımı müzik, video, oyun, Internet’e kolay erişim sağlıyor.
  Parlak 10.1 inç’lik yüksek çözünürlüklü ekran (1366x768), video izlemek için son derece uygun.
  Bilgisayarında farklı tatlar arayan öğrenciler artık Inspiron Duo ile ders çalışabilir, dokunmatik tablet modunda video izleyebilir, Müzik dinleyebilir, klavye moduna geçip derslerde notlar alabilir ve proje ödevlerini hazırlayabilirler.
  Dell Inspiron Duo 10 inç Kapasitif Multi-touch dokunmatik özellikli LCD ekrana sahip Intel atom N550 işlemci kullanan cihazın 1500 Mhz işlemci hızına sahip, Windows 7 Home Premium yüklü olarak gelen cihaz takılabilir aparatları sayesinde QWERTY bir klavyeye kavuşuyor.
  Dell’in yeni kullanıcı arayüzü Duo Stage, Inspiron Duo’yu tablet modunda kullanmayı kolay hale getiriyor. Dell Duo Stage, ailelerin ve öğrencilerin en favori içeriklerine ve bir dizi yaratıcı uygulamaya kolayca ve hızla erişmelerine olanak sağlıyor. Yeni arayüz; şarkı, fotoğraf, video, oyun, e-kitap koleksiyonlarına ve diğer uygulamalara erişim sağlıyor.
  • MusicStage bölmesine dokunulduğunda, kullanıcının kişisel şarkı koleksiyonu görülebiliyor.
  • PhotoStage Facebook ve Flickr üzerinden entegre sosyal paylaşım özelliklerini içeriyor; böylece kullanıcılar en son fotoğraflarını, videolarını paylaşım sitelerine yükleyebiliyor.
  • BookStage e-kitaplarınıza ulaşmak için merkezi bir yer sunuyor.
  • VideoStage, kişisel videoları, indirilen tv dizilerini ve filmleri düzenliyor.

  Dell Inspiron Duo Teknik Özellikleri
  Ekran : 10 inç ekran boyutu, 1024 X 600 çözünürlük
  Ekran Türü : LED aydınlatmalı LCD ekran, dokunmatik Kapasitif Multi-touch
  İşlemci : Intel Atom N550 1500 Mhz hızında
  İşletim Sistemi : Windows 7 Home Premium
  Grafik : Intel GMA 3150
  Klavye: QWERTY
  Wi-Fi: 802.11b / g
  Fiyat: Dell Inspiron Duo'nun fiyatı 999 TL
 • Google sponsor

 • GsmkoliK Fan Club

Clash of Clans hile apk indir