Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.
 • PS3-hackerlarının-peşine-FBI-düştü!


  MaDMacH


  Siber saldırı nedeniyle oyun konsolu Playstation'ın internet hizmeti 8 gündür çökmüş durumda... FBI ve İngiliz istihbaratı korsanların peşinde...

  Playstation kullanıcılarını birbirine bağlayan ve oyun, film gibi çeşitli hizmetlere erişimlerini sağlayan Playstation Network’e yapılan siber saldırının ardından durum daha da kötüleşiyor.
  Sony firması saldırı nedeniyle 8 gündür Playstation Network sistemini devreye sokamıyor.
  Sony firması, 77 milyon Playstation Network ve Qriocity online kullanıcısının kredi kartı bilgileri, fatura adresleri ve kişisel bilgilerinin bilgisayar korsanları tarafından çalınmış olabileceğini açıklamıştı.
  Firma yetkilileri Sony’nin blog sayfasında, "Kredi kartı bilgilerinin çalındığına dair henüz delil yok ancak bu olasılığı göz ardı edemeyiz" açıklamasını yaptı.
  Yetkililer, korsanların kullanıcı adları, e-mail adresleri, doğum tarihleri, sisteme giriş bilgileri ve satın alım kayıtlarına ulaşmış olabileceğine dikkat çekti.
  FBI Devreye Sokuldu

  Sony firması ABD Kongresi başta olmak üzere tüm kurumların devreye sokulmasını talep etti.
  Amerikan Federal Soruşturma Bürosu FBI, hem ABD hem de Kanada’yı kapsayacak şekilde araştırma başlattı. İngiltere’de de yönetimin PS3 krizinin aşılması için devreye girdiği bildiriliyor.
  This article was originally published in forum thread: PS3 hackerlarının peşine FBI düştü! started by MaDMacH View original post
 • Google sponsor

 • GsmkoliK Fan Club

Clash of Clans hile apk indir