Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.
 • Opera 11.50 yayında, indirin  Opera 11.50 yayında! İşte yenilikler.

  Opera'nın yeni sürümü heyecan verici özellikleriyle beraber bugün kullanıma sunuldu! İndirin!  Opera, tarayıcısının son sürümü Opera 11.50'yi bugün resmen indirmeye sundu. Yeni sürümde, yeni sekme açtığınızda açılan Hızlı Çevir sayfalarına bazı 'eklentiler' ekleniyor.

  Hızlı Çevir özelliği, Opera 11.50'den önce sadece sıkça ziyaret ettiğiniz web sitelerinin küçük resimlerini içeriyordu. Şimdi ise bir takım eklentiler yükleyerek içeriğe gerçek zamanlı olarak erişmeniz mümkün. Opera'nın Masaüstü Ürünler yardımcı başkanı Jan Standal, bunların websitelerine erişim sağlayan küçük araçlar olduğunu söylüyor. Eklentiler ile hava durumu ve son haber başlıkları gibi bilgiler edinmek mümkün hale geliyor.
  Opera 11.50'deki diğer bir yenilik ise Opera Link hizmeti ile web parolalarınızı farklı cihazlarda çalışan Opera tarayıcıları arasında eşitleyebilmeniz. Firefox Sync'de olduğu gibi Opera Link; yer imlerini, Hızlı Çevir ayarlarını, arama motoru seçeneklerini, notları ve tarayıcı geçmişini eşitliyor.

  Hızlı çevir eklentileri ve parola eşitleme özellikleri Opera 11.50 beta sürümünde de mevcuttu. Ancak Standal, beta sürümü yayınlandıktan sonra Opera'nın tasarımını modernleştirme üzerinde çalıştıklarını ve tarayıcının artık daha hızlı ve daha basit olduğunu söylüyor.
  Bu değişikliklere ek olarak yeni sürümde tarayıcının çekirdek işleme motoru ve yazılım grafik motoru, CSS ve SVG'yi daha hızlı işleyecek şekilde güncellenmiş. Ancak Standal, bu sürümün WebGL desteği sunmadığına, WebGL'in şu an sadece geliştirme sürümlerinde sunulduğuna dikkat çekiyor.
  İndirin: Opera 11.50

  This article was originally published in forum thread: Opera 11.50 yayında, indirin started by MaDMacH View original post
 • Google sponsor

 • GsmkoliK Fan Club

Clash of Clans hile apk indir