Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.
 • Dünyanın en hızlı ekran kartı: AMD Radeon HD 7970 GHz Edition

  AMD’den, dünyanın en hızlı ve en esnek ekran kartı: AMD Radeon HD 7970 GHz Edition…


  AMD Radeon HD 7970 GHz Edition ekran kartı, performans ve özellikler bakımından rakipsiz bir seçenek.


  Dünyanın lider işlemci ve Ekran Kartı üreticisi AMD, grafik teknolojisinde çığır açmaya devam ediyor. AMD Radeon HD 7970 GHz Edition, AMD’nin Yeni Nesil Çekirdek (GCN) mimarisini kullanarak olağanüstü performans ve nefes kesen bir görüntü kalitesi sunarken, Battlefield 3, Deus Ex: Human Revolution ve DiRT Showdown gibi en ağır oyunlarda bile en yüksek çözünürlüklerde mükemmel oyun deneyimleri yaşatıyor.


  AMD GPU Birimi Genel Müdürü Matt Skynner, konu ile ilgili açıklamasında “AMD Radeon HD 7970 GHz Edition, ödüllü GCN ailemizi tamamlayarak sektörün en hızlı tek işlemcili ekran kartlarının mükemmel oyun deneyimleri yaşatmasını sağlıyor. Oyun tutkunları geçtiğimiz Aralık ayında piyasaya çıkan AMD Radeon HD 7000 serisine büyük ilgi göstermişti. Biz de AMD Radeon HD 7000 seçeneklerimizi artırıp bilgisayar dünyasındaki en gelişmiş grafik imkanlarını önde gelen dizüstü ve masaüstü ekran kartlarında sunarak bu talebi karşılamaya gayret ettik” dedi.


  AMD Radeon HD 7970 GHz Edition, AMD Uygulama Hızlandırma Teknolojisi ile GPU’nun hesaplama kabiliyetinde çığır açarken kullanıcıların olağanüstü hızlarda ve en gerçekçi fizik efektleriyle oyun oynamalarına olanak sağlıyor. AMD Uygulama Hızlandırma Teknolojisi aynı zamanda şifreli dosya sıkıştırma gibi sık çalışan görevleri de optimize ederek dijital içerik oluşturma programlarını hızlandırıyor, aynı zamanda çevrimiçi ve blu-ray video deneyimlerini iyileştiriyor.


  AMD Radeon HD 7970 GHz Edition ekran kartında 3GB ultra hızlı GDDR5 bellek, AMD Eyefinity 2. Teknolojisi, PCI Express 3.0 desteği ve AMD CrossFire Teknolojisiyle çoğul ekran kartı kullanma imkanı bulunuyor.
 • Google sponsor

 • GsmkoliK Fan Club

Clash of Clans hile apk indir