Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.
 • forever argi +

  Ürün Detayları

  Not: ürün gsmkolik aracılıgı ile de dispirüte edilmektedir. bizim ile iletişime geçebilirsiniz. skype : gsmkolik@hotmail.com 05073661067 sipariş veriniz.

  Forever ARGI + Günlük Yaşam standartlarınızı yükseltmek istermisiniz işte size en iyi besin deposu
  ARGI+ L-Arginine ve Vitamin Kompleksi ARGI+, gün boyu gereken enerjiyi sağlamanıza destek olmak amacıyla vücudunuza her porsiyon içinde 5 gr. L-Arginine’e ek olarak, onunla sinerjistik etkili (birbirinin gücünü artıran) vitaminleri de sağlar. Bir amino asit olan L-Arginine vücut içinde nitrik oksit (NO) üretimine destek vermekten, protein yapılandırmak üzere hücre bölünmesine yardımcı olmaya kadar, birçok önemli işlemde etkili olur. Tadından çok hoşlanacağınız ARGI+’ yi daha da güçlendirmek için Aloe Vera Gel ile karıştırabilirsiniz! 300 ml.
  L-Arginine insan vucudunda çok önemli rollere sahip olan bir amino asit türüdür,vucutta kullanım dışı durumunda bulunan ve toksik etki yapabilecek artık ürünlerin vucuttan uzaklaştırılmasında rol oynadığı gibi vucudumuz için çok önemli görevleri olan creatin, l-glutamin ve l-prolin üretimini destekler ve bunların yanı sıra gerektiğinde glikoz ve glikojen'e dönüştürülebilir. L-Arginin'in en önemli görevlerinden bir tanesi de nitrik oksit üretimini arttırarak kan damarlarının genişlemesini ve bu sayede damar tıkanıklığı durumlarında kullanımı mevcuttur.L-Arginin büyüme hormonunun salgılanmasını arttırır ve böylece boy uzaması kasların genişlemesi gibi durumlarda da destekleyici olarak kullanılabilir.
  Boston Üniversitesi Tıp Okulu ise bozulan kardiyovasküler profil ve endothelial fonksiyonu olan bir vakanın iyileşmesinde damar içine verilen L-citrulline’den oluşan L-arginine’nin etkisini test etmiştir. Araştırmalar L-citrulline veya L-arginine’nin damarları rahatlatan, organlara yollanan kanı düzenleyen, kan basıncını düşüren ve istenmeyen pıhtılaşmayı önleyen NO üretimini artırdığını bulmuşlardır. * Tokyo’da ki Keio Üniversitesi Tıp Okulu’nun araştırmasında, yüksek kan basıncı olan beş hastaya (ortalama tansiyonları 155/95 Hg) damar içi l-arginine verilmiştir. Amino asit uygulanması sırasında sistolik ve diastolik kan basınçlarının her ikisinde de sırasıyla 30mm Hg ve 22 mm Hg düşüşler gözlemlenmiştir.

  L-Arginin'in kullanım alanlarını sıralamak gerekirse kalp rahatsızlıklarında, sertleşme problemlerinde, yaraların hızlı bir şekilde iyileştirilmesinde kullanılır, erkek infertilitesin de ise sperm kalitesinin arttırılmasında kullanılır. L-Arjinin (L-Arginine) Aminoasit Takviyesinin Kardiyovasküler Sistem Üzerindeki Pozitif Etkileri ile İlgili Klinik Çalışmalar : * 1995′te, Baltimore’da Sinai Hastanesi araştırmacılarının çalışmasında 45 sağlıklı yaşça büyük gönüllü üzerinde yapılan testte katılımcılara günde 17 gram L-arginine verilmiştir. 14 gün sonra kan testleri toplam ve kötü kolesterolün (LDL),düştüğü HDL’ de bir değişiklik olmadığı gözlemlenmiştir. L-arginine destekleyici ürünün hiçbir yan etkisi rapor edilmemiştir.
  content/attachments/5112-aging-products_argi1jpg.html

 • Google sponsor

 • GsmkoliK Fan Club