Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.
 • Samsung s8

  Samsung un yeni amiral gemisi gayet başarılı bir telefon bu konumuzda size telefonun özelliklerini paylaşacaz.
  content/attachments/5698-samsung-s8jpg.html


  KAMERA
  Akıllı telefonların kameralarının çoğundan en fazla verimi gündüz alırsınız. Ama hayat 7/24 yaşanır. Bu yüzden hem gündüz hem de gece çalışan çığır açan bir kamera yaptık. Dahası Galaxy S8 ve S8+ için olanları daha da iyileştirdik. Telefonun ön ve arka kameralarının ayarı o kadar incelikle yapıldı ki çok düşük ışıklı ortamlarda bile fotoğraflarınız parlak ve net olur.

  PERFORMANS
  İndirmeler, şarj ve uygulamalar arası geçişler inanılmaz şekilde hızlandırılmıştır. En gelişmiş 10nm işlemci dünyada ilk kez Galaxy S8 ve S8+'da. Ayrıca Galaxy S8 ve S8+, su sıçramalarına, su dökülmelerine ve suya batmalara dayanıklı oldukları için yağmurda ve duştayken kullanmaya devam edebilirsiniz.
  *Galaxy S8 ve S8+ IP68 korumasıyla sınıflandırılmış olup, test sonuçları toza ve 1,5 metreye kadar derinlikteki suya 30 dakika boyunca dayanabildiğini göstermiştir.
  Dünyada ilk kez 10nm İşlemci

  AKSESUAR
  Renkli kapaklarla Galaxy S8 ve S8+ telefonunuzu kişiselleştirin, seyahat halindeyken şarjınızı dolu tutun veya çeşitli araçlarla üretkenliğinizi bir üst seviyeye çıkarın. Korumadan güç seçeneklerine, aksesuarlar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

  öncelikle yurt dışından alınan modellerde sim ağı pin kilidi sorunu bulunuyor bu sorunu yurt dışından aldıgınız sim kartı takıp 5 dk görüşme yaparak çözebilirsiniz.
 • Google sponsor

 • GsmkoliK Fan Club

Clash of Clans hile apk indir