Sohbet 1200 Tl'ye Kadar Tablet Önerisi (1 Viewer)

karacabu

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Herkese merhaba okuldaki derslerimin takibi için bir tablet almayı düşünüyorum arada bir dizi falan izlerim. Casper VIA S48 modelini gördüm 3 GB ram ve 4300 mah bataryası benim günlük işlerimi halletmeme yeterli gibi. Fiyat performans tableti. Başka önerileriniz varmı ?

prens45

Uzman Üye
Admin
Genel Moderatör
Uzman Üye
Herkese merhaba okuldaki derslerimin takibi için bir tablet almayı düşünüyorum arada bir dizi falan izlerim. Casper VIA S48 modelini gördüm 3 GB ram ve 4300 mah bataryası benim günlük işlerimi halletmeme yeterli gibi. Fiyat performans tableti. Başka önerileriniz varmı ?
kardeşim tablet alırken servisi iyi mi yazılımı kolay bulunuyor mu bunlara dikkat et

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Hocam size bu tableti tavsiye ederim fiyat performans olarak iyi bir tablet

ders için tavsiye ederim

diğer türlü PUBG da 30FPS desteklemektedir kassada oynanılabiliyor

By_ibrahim

Xiaomi Sever
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
Hocam şimdi günümüz şartları için 1200 tl ye en fazla 2 gb ram li bir tablet alınabilir oda pek işinizi görür mü bilemem.

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

senolozen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
hocam ikinci el ipad air mini idi galiba 8" ekranlı fiyatıda gayet makul düşünebilirsiniz. air 2 de olabilir efsane tablet fiyatına göre.

Moderatör tarafında düzenlendi:

mrvekil85

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
fiyat performans ürünü. bu fiyatlarda alınabilecek ideal bir tablet