2700 war power supply de acıyor batarya taktınmı acmıyor yardım (1 Viewer)

odeon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar 2700 war power supply e bağlıyorum acıyor fakat dolu orj batarya takıyorum acmıyor 6 tane calısan batarya taktım sıvı darbe yok içinde tertemız yardım lütfen...........

odeon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
mx keyde 9,95 versiyon attım olmadı saat pilini soktum yerinde olmadı şarj ent değiştim olmadı konektörü bile değiştim power acıyor batarya acmıyor cihazı ısıttım board yıkama makınasında yıkadım yıne acmıyor....

sayopa

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
başka bi versiyon denermisin geçen 6303 de başıma gelmişti versiyon bozukmuş meğer batarya kondektörleri yolu sağlam mı şase tam mı bi bakarmısın

odeon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
walla yuksek versiyon catlattım olmadı yıne syn muharrrem abicim tetkik 10 numara hedefi tam ortasından vurdun hedefi tebrik ediyorum seni işallah okursun yazdıklarımı başarılarınnı devamını diliyorum sağ ayak orta ayak kısa devre yaptım telle oldu sağol abi

gözde

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
muarrem abii bilgi için tşk ama çihaz şarz alırmı dedigin şekilde ???

gözde

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bilgi paylaşdıkça güzeldir ben bu arzadan çok yapdım almaz şarz .....batarya konvektörün orta ucuyla şaşe ucuna 47k diren baglamak gerekiyor baglamadıgın müddetce çihaz şarz desteklemiyor der ..bilmişlik ukalalık yapmiyorum daha önce başimdan geçenleri bilgileri söylüyorum..

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
olabilir ben bunu eski modellerde genelde yapıyordum şimdi zaten bety kullanan yani power ic e baglı olan tellerde böyle müdahaleler yanlış şarj entegresi power ic bozulunca yapıyor bu arıza en iyisi degişmek