3g imei bluetooth wifi baseband silinmiş (1 Viewer)

sayopa

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar elimde 3g var sanırım simlock denenmiş cihaz baseband imei wifi ve bluettoth görmüyo cihaz orj versiyon yemiyo muhtemelen basebandı yükseltilmiş ipad olmuş ireb ile 4,1 custom yapıp cihazı açabiliyorum varmı başına gelen

sayopa

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
badim cihaz sadece 4.1 custom yüklüyo sen adminsin bulman lazım

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Yani costumu tamalıyorsa normal acıyorsa sonra 4.2.1 e restore etmeyi dene bvende bi 3gs vardı 10 tane ayrı flash denedim

sayopa

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4.2.1 red snow yapmadanmı ios yapalım cihaz sadece 4.1 custom ios da sorun yapmıyor hepsinde hata veriyor jail break yapmadan denicem haber veririm badim

kayakerim

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba şuanda bende bu sorunu yaşıyorum ime wifi baseband kodları silindi 4.2 yükledim ama hala aynı bu sorunu çözen varmı lütfen yardım etsin

kayakerim

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
benimki 3gs kardeş ney yapcam açık olarak anlatırsan sevinirim 4.1 redsnowla yükledikten sonra oldu telefon böyle şuanda 4.2 yüklü ama ondada imei görmüyor açil aramada zaten telefon yardımlarınızı bekliyorum imei uçtu wifi uçtu telefon kendini resetliyor

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Bu sorunun tek düzelme yanı su ireb ile telefonu moda alın Sonra İtunesde 4.2.1 costum yükleyin Sonra Cihazı redsnow ile jailbereak yapın kolay gelsin

sayopa

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ben 2 haftadır bekliyorum daha çözen yok hala aynı imei unkowon baseband silik

acan1975

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar benim 3g 16 gb iphonum var bir iki hafta once itunesten yazilim gunceleme yapayim dedim wifi ve İmeİ sİlİndİ gerİ getİremİyorum, bu forumdakİ denİlenlerİn hepsİnİ yatim yutİÇİ cİhaz ama nereden alindiĞini bİlmİyorum 2.el almiŞtim hİÇbİr belge ve bİlgİ yok ne yapabİlİrİm, varsa bİr ÇÖzÜmÜ rakamsal olarak neyse belİrtİrmİŞİnİz. İyİ geceler....