5130 açılmıyor (1 Viewer)

halilibrahim

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
nokia 5130 düşürdüm açma tuşuna basınca titriyor nokia yazılı beyaz ekran geliyor sonra nokia yazısı gidiyor sadece beyaz ekran öyle kalıyor açılmıyor yardım..

halilibrahim

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
herhangi bir işlem yapamıyorum ki. bilgisayara bağladım nokia pc suite yükledim ovi suit yükledim yazılım güncelleme programını da indirdim ama malesef bilgisayar telefonu görmüyor hiçbir şey yapamıyorum.
*#7780# ile soft format veya *#7370# ile hard format atabilirsiniz diye yazıyo internette bazı yerlerde. Bir de * 3 yes tuşlarına aynı anda basmanız gerekiyor diye söyleniyor ama bu yöntemler symbian telefonlar içinmiş heralde. nokia 5130 symbian mıdır değil midir onu da tam bilmiyorum açıkçası. bu işlemleri de denemedim. esas Telefon rehberini kurtarmak istiyorum, ondan dolayı da formatı denemeye cesaret edemiyorum. ne yapmam gerekir?

senseye

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
herhangi bir işlem yapamıyorum ki. bilgisayara bağladım nokia pc suite yükledim ovi suit yükledim yazılım güncelleme programını da indirdim ama malesef bilgisayar telefonu görmüyor hiçbir şey yapamıyorum.
*#7780# ile soft format veya *#7370# ile hard format atabilirsiniz diye yazıyo internette bazı yerlerde. Bir de * 3 yes tuşlarına aynı anda basmanız gerekiyor diye söyleniyor ama bu yöntemler symbian telefonlar içinmiş heralde. nokia 5130 symbian mıdır değil midir onu da tam bilmiyorum açıkçası. bu işlemleri de denemedim. esas Telefon rehberini kurtarmak istiyorum, ondan dolayı da formatı denemeye cesaret edemiyorum. ne yapmam gerekir?
hocam bendede aynı sekılde bır tane telefon wardı ben dılını ıngılızce yapıp flas attım duzeldı sonra tekrar turkce flas attım musterıye teslım ettım ıstersen bır dene

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
hocam pc suite görmüyorsa yapacak bişey yok tahminim virüs girmiş ve sen usb modunu secemiyorsun usb modu secersen pc görür üzgünüm gider rehberin

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
ısınan parça hangisidir betty olabilir degişmen lazım ve oksit kalmış olaiblir

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
öncelikle sıra ile batarya konnektörünü kontrol et sonra sıvı varmı ekran soketinin oraları kontrol et cihaz temiz se önce program at

soyalp

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5130 ekran karıncalı reset atıyorsa flaş at düzelir