6s süper şase diye bir sorun (1 Viewer)

Stoper61

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlarım abilerim cümleten selamun aleyküm eşimin telefonu durduk yeRe kapandı 1 ay önce batarya değiştirmiştim sıvı teması felan Yok verdim bataryayı değiştirdiğim yere koşa devre yapıyor anakart dedi başka yere gösterdim süper şase dedi ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz ??

zekaikilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlarım abilerim cümleten selamun aleyküm eşimin telefonu durduk yeRe kapandı 1 ay önce batarya değiştirmiştim sıvı teması felan Yok verdim bataryayı değiştirdiğim yere koşa devre yapıyor anakart dedi başka yere gösterdim süper şase dedi ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz ??

kendiniz mi değiştirdim bilmiyorum ama bu dünya üzerinde meslekler boşuna oluşmuyor gelişmiyor , işin ehli bir kişi bulup tamir ettirebilirsiniz

ÖzkanGSM

Code Master
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
cihazın pilini çıkarıp şarj cihazını bağlayın. logo gelip gidiyormu?

Herhangi bir hareket yoksa ilk şüphem şarj entegresi.

Stoper61

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ankara da firma da değiştirdim pilini ben değiştirmedim gösterdiğim iki firma da aynısını söyledi kısa devre var dedi

zekaikilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ankara da firma da değiştirdim pilini ben değiştirmedim gösterdiğim iki firma da aynısını söyledi kısa devre var dedi

Aslında bunun birçok sebebi olabilir arızaya sebep olan , pil darbe ,şarj aleti , kablosu , araç çakmaklığı vs vs . sizin veya bizim yapabileğimiz bir durum yok suan işin ehli bir usta kısa devreye düşen parçayı veya parçaları tespit etmesi gerek. İlgili bir firmaya cihazını teslim ediniz yapılacak tek şey bu konuda uzman bir arkadaşa göstermek .

Stoper61

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ankara da iki firma da halledemeyiz deri süper şase oldu felan dediler önerebileceğiniz yer var mı acaba