İstek 9s sdf5 yedeği (1 Viewer)

burhan0660

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar biraz acil sdf5 bölüm yedeği lazım kime yazacağımı bilemedim veya başka bir 9s den yedek alıp nasıl yükleyebilirim şimdiden çok teşekkürler

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar biraz acil sdf5 bölüm yedeği lazım kime yazacağımı bilemedim veya başka bir 9s den yedek alıp nasıl yükleyebilirim şimdiden çok teşekkürler
öncelikle cihaz şuan ne durumda nasıl o hale geldi siz ne yapmak istiyorsunuz söylerseniz yardımcı olabiliriz

burhan0660

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
öncelikle cihaz şuan ne durumda nasıl o hale geldi siz ne yapmak istiyorsunuz söylerseniz yardımcı olabiliriz
Yusuf hocam malum iş için SDF 2-3-4 silecektim yanlışlıkla 5 yaptım cihaz açılıyor tam ekran geliyo ve yeniden baslatiyo nvcurped yazıyor recovery ekranına atıyor bende mi flash ile komple rom yüklüyorum ama bir değişim goste miyor şimdiden teşekkürler hocam

burhan0660

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yusuf hocam malum iş için SDF 2-3-4 silecektim yanlışlıkla 5 yaptım cihaz açılıyor tam ekran geliyo ve yeniden baslatiyo nvcurped yazıyor recovery ekranına atıyor bende mi flash ile komple rom yüklüyorum ama bir değişim goste miyor şimdiden teşekkürler hocam
Cihaz kendi cihazim arkadaşıma da aldım bootloader kilidi açık

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam bootloader kilidi açıkmı

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı