a310f custom rom sonrası patch certificate (1 Viewer)

alo333

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaslar kolaygelsin a3 2016 cihazıma violance 7.0 custom rom yukledim telefon inanamıcanız kadar akıcı ve güzel oldu ki hevesim kursağımda kaldı cihazı rootladım ama patch certificate yapıyorum hiç bi sorun yok ancak yalnızca acil aramalardan cıkmıyor sorunsuz patch yapmasına ragmen bunu çözümünu bulabilirmiyiz baska modem dosyası flashlayıp denesem olabilirmi ?

alo333

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 ocak 2018 güvenlik yaması olan romlara patch yapılmıyormuşş sanırım kaldık güncellemelerin gelmesine :)

GAKGO

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Aynen bende a310f geldi parc certifika yapiyorum şebeke gelmiyor octablus ile yaparsam gelirmi ??

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 ocak 2018 güvenlik yaması olan romlara patch yapılmıyormuşş sanırım kaldık güncellemelerin gelmesine :)

Z3x 31.1 sürümü de yapıyor A510F U4 cihazda denedim Octoplus 2.6.7 yapamadı ama Z3x 31.1 yaptı bilgin olsun

edit: Yüklediğin ROM Stock tabanlı mı yoksa AOSP mi? Eğer AOSP ise çok sıkıntı çekebilirsin...

alo333

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Z3x 31.1 sürümü de yapıyor A510F U4 cihazda denedim Octoplus 2.6.7 yapamadı ama Z3x 31.1 yaptı bilgin olsun

edit: Yüklediğin ROM Stock tabanlı mı yoksa AOSP mi? Eğer AOSP ise çok sıkıntı çekebilirsin...

romu kaynagı bu rommuş

> Based on A720FXXU3BRB6
> Debloated/Deodexed
> Aroma Installation
> Experience 8.1
> Smartview Support
> J730 - Camera
> Oreo Keyboard
> MultiWindows
> Game Launcher
> App Lock
> Smart Capture
> Screen Recorder
> Good Batterylife
> Advanced Power Menu

sanırım j7 2017 den kaynak almıslar o yuzden patch yemiyor

alo333

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
adamlar bi custom yapmış yağ gibi kayıyor j7 pro gibi sarjıda güzel gidiyor.delirttti beni patch olayı :D stocka döndüm güncellemeleri bekliyrouum octoplusda patch yaptı diye onaylıyor ama sebeke gelmiyor 31.i denicem baaklım

silivriserdar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
adamlar bi custom yapmış yağ gibi kayıyor j7 pro gibi sarjıda güzel gidiyor.delirttti beni patch olayı :D stocka döndüm güncellemeleri bekliyrouum octoplusda patch yaptı diye onaylıyor ama sebeke gelmiyor 31.i denicem baaklım
Octoplus box güncelleme aldı. Son güncel exe indirip kurun. Sonra patch yapın sorun ortadan kalkacaktır.