Çözüldü A320F_TWRP_ROOT sonrası Hoparlör patlak ses (1 Viewer)

RecSpeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ÇÖZÜLDÜ A320F_TWRP_ROOT sonrası Hoparlör patlak ses

a320f cihazları twrp ile hep rootlardım hiç sorun olmazdı bugün ilginç bir sorun yaşadım, Rootladıktan sonra yeniden başlattığımda ses en kısıkta bile patlak ses ve 5+1 hoparlör gibi ses çıkarıyor. Cihaz arkadaşa lazım olduğu için repair yapıp verdim, Yarına 4file firmware deniyeceğim. Cihaz üzerindeki sürümü PAKISTAN sürümüydü. Sorunu çözdükten sonra paylaşacağım.

Not: Hoparlör patlasaydı sesi daha az çıkardı diye tahmin ediyorum. Şuan 2db ise 20db ses veriyor cihaz o yüzden sessize almasını istedim Hoparlör. sağlamsa patlamasın diye.

ÇÖZÜLDÜ :Sorunun çözümü 4 parçalı Yazılım ve ardından WipeData , WipeCache benim sorunu çözdüğüm yazılım A320FXXU2BQI2 Bu.

NOT: Tekrar Root'layacaksanız TWRP ile son sürüm olan SuperSu'yu yükleyin aksi halde tekrar aynı işlemleri tekrarlarsınız. Ben SuperSu'nun şu versionunu yükledim ve tekrar aynı sorun oluşmadı. SuperSU-v2.82-201705271822

Son düzenleme:

deryagsm

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
eline sağlık versiyon kaçtı bu cihazın 6.0.1 ve 7.0 twrp yükleyemedim ben bu cihaz a

deryagsm

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7. 0 a320f var bende root yapamıyorum herşeyi denedim odin de recovery yüklerken sonunda hata fail diyor..

RecSpeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7. 0 a320f var bende root yapamıyorum herşeyi denedim odin de recovery yüklerken sonunda hata fail diyor..

Oem kilidini açtıktan sonra , Buradan indir yükle. Buradan indir TWRP'den install zip olarak flashla.

Eğer TWRP yüklüyemiyorsan, Başta güncel bir versiyon stock rom yükle, Daha sonra dene.