A520F FRP BYYPAS DETAYLİ ANLATİM (1 Viewer)

G.A.P TelekoM

GAP TELEKOM
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
İşlemi gerçekleştirmek için güvenlik güncellemesi almamış olan bir rom yüklemeniz gerekecek. Z3X Box supporttan A520FXXS2AQF2_MSR2AQG1 romunu indirip yükleyin. Eğer recovery.img hatası alırsanız bu dosyanın tikini kaldırıp öyle yükleyin. Odin ile yükleme yapacaksanız recovery.img dosyasını romdan ayırmanız gerekecek.

Yüklemeden sonra cihaz şifre isteyecektir. Cihazı recovery moda alıp formatlayın. Rekeli olan uygulamaları bir hafıza kartına atıp telefona takın.

Telefon açıldığında Wi-Fi ağına bağlayın. Wi-fi ekranındayken Yeni ağ ekle seçeneğine dokunup çıkan isim kutucuğuna bir şeyler yazıp yazdığınız yazıyı seçin. Google Yardım seçeneği çıkacaktır. Bu butona dokunun Google uygulaması açılacaktır. Google arama çubuğuna Dosya Yöneticisi yazıp uygulamayı açın.

Öncelikle Android_6_Google_Account_Manager uygulamasını kurun sonra Frp_2016_All uygulamasını kurup açın.

ES File manageri açın. İşletim sisteminizin sürümüne göre Android Google Account Manager.apk uygulamasını kurun. Sonra Frp_2016_All.apk uygulamasını kurup açın. Arama kutucuğuna Google Hesap Yönetici yazın. Alttaki görselleri takip edin.

android-reset-frp-2016-22.pngandroid-reset-frp-2016-27.pngIMG_20191019_001955.pngandroid-reset-frp-2016-23.pngandroid-reset-frp-2016-24.png