A520F FRP cihaz bulunamiyor (1 Viewer)

ercie2

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selam arkadaslar

Samsung A520F Frp kilidini kirmaya calisiyorum, yeni aldim daha ilk telefonum bu programda, yanliz hata veriyor

Searching Device ... [Download Mode]Error : No Device Found.

sürücüleri hersey normal, kablo orjinal, telefonu resetledim, bilgisayari yeni baslattim daima bu hata geliyor

Ekli dosyayı görüntüle 6429

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selam arkadaslar

Samsung A520F Frp kilidini kirmaya calisiyorum, yeni aldim daha ilk telefonum bu programda, yanliz hata veriyor

Searching Device ... [Download Mode]Error : No Device Found.

sürücüleri hersey normal, kablo orjinal, telefonu resetledim, bilgisayari yeni baslattim daima bu hata geliyor

Ekli dosyayı görüntüle 6429

Cihazı Download Mode ( Ses Kısma + Home + Açma Kapama ) üzerinden bağlamalısınız...

ercie2

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
iki mod var biri download digeri adb... download mode da denedim olmadi.. (cihazi download moda alarak tabiiki) adb mode da combination yükledim.. yinede tanimadi.. combination yükledikten sonra adb moda gecirdigimden dolayi bende octopus box dan isimi hallettim ama bu sorunu baska samsung cihazlardada yasanacagini saniyorum

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
iki mod var biri download digeri adb... download mode da denedim olmadi.. (cihazi download moda alarak tabiiki) adb mode da combination yükledim.. yinede tanimadi.. combination yükledikten sonra adb moda gecirdigimden dolayi bende octopus box dan isimi hallettim ama bu sorunu baska samsung cihazlardada yasanacagini saniyorum

ADB modunda cihazı seçmen gerekiyor sanırım onu atlamış olabilir misin? Eğer atlamadım diyorsan muhtemelen program ile ilgilidir @loupps hocama danışabilirsin...

ercie2

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ADB moduna telefonu aldiktan sonra zaten sikinti yok... ozaman her türlü her programla free vs.. programlarlada acabilme imkanimiz var...