ADB Görmüyor ? Nasıl Düzeltebilirim ? (1 Viewer)

invasionweb

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaş tüm driver lar kurulu Z3x pro ADB aygıtını Aygıt yöneticisinde tanıdığı halde görmüyor. Nasıl düzeltebilirim ?

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
başka bir box veya program açıksa kapat veya görev yöneticisi gir adb kapat ordan düzelmesi lazım

bukalemun82

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
samsung usb driversi full yeniden kur ve cihazın usb hata ayıklama açıkmı? ++3424+ tuşla usb ayarı çıkacaktır dm modem adb seç görecektir veya
Enter "*#0808#" number.
Select "DM+Modem+ADB". seç

bukalemun82

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
başka telefon görüyorsa pc yeniden başlat yine görmüyorsa usb kontrol etşarj soketinde sıkıntı olabilir

invasionweb

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hiç bir cihazı görmüyor arkadaşlar. En azından z3x box ın uart portunu da görmesi gerek değil mi.

invasionweb

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yüklemem gereken driver lar neler arkadaşlar ? ADB için ayrı driver mı var yoksa ?

burhangilan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ben sorunu cözdum cok sagolum ama 1 sure sonra cıhaz custom binary blocked by frp lock hatası vererek acılmıyor ne yapmam gerekıyor yardımcı olurmusunuz?

cemoli1987

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
combination dosyası yükleyip usb hata ayıklama aç reset frp yap sonra unlock yap ondan sonra stock rom yükle

burhangilan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sımdı durumu söyle anlatıyım telefon samsung a3 ıkıncı el aldın uzerınde android 6 vardı 7 ye yukselltım sebeke sı gıttı
sonra sebeke gıdınce supersu ıle root attım z3x ile sebeke onardım sonra bu custom bınary fılan olayı oldu pekte bu ıslerden anlamam aslında yardımcı olursanız cok sevınırım

burhangilan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
combination dosyası yükleyip usb hata ayıklama aç reset frp yap sonra unlock yap ondan sonra stock rom yükle

sımdı durumu söyle anlatıyım telefon samsung a3 ıkıncı el aldın uzerınde android 6 vardı 7 ye yukselltım sebeke sı gıttı
sonra sebeke gıdınce supersu ıle root attım z3x ile sebeke onardım sonra bu custom bınary fılan olayı oldu pekte bu ıslerden anlamam aslında yardımcı olursanız cok sevınırım

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
cıhazı recovery alıp üstundekı yazılımı ögrenın.netten ındırın..sonra cıhazı dowload moda lıp sadece boot dosystını yukleyın..bu kadar..

burhangilan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cıhazı recovery alıp üstundekı yazılımı ögrenın.netten ındırın..sonra cıhazı dowload moda lıp sadece boot dosystını yukleyın..bu kadar..
onu yaptım hersey mukemmel oluyor sadece hattı tanımıyor söylekı bırını aramaya kalksam ağda kayıtlı degıl dıyor arastırdım sebeke dosyasını yuklemem gerekıyormus onu yapınca da rootlamam gerekıyor sonra durum başa sarıyor devamlı

cemoli1987

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
tekrar 6 ya düşürün olmuyorsa uğraşmayın tekrar işlemleri yapın maalesef zaman alıyor