Alcatel Pop c7 7041X ve 7041D tr romu çözüldü (1 Viewer)

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
Alcatel Pop c7 7041X ve7041D tr romu çözüldü cok ugras sorunu 7041d ve 7041x karsımı sonucund işlem okdir hic bir sorunu yoktur menü tuşları felan çalısmaktadır sadece cift sim gözüküyor o da pek önemlki değildir şuan upload ediyorum

evet buyrun upload bitti paylasıyorum

rar şifresi: gsmgezgini.com

NOT: brick olan yani 4032 hatası veren cihazlarıda tekrar bu romla kaldırabilirsiniz 4-5 tane cihaz üzerinden denendi sadece firmware upgrade secin flash toolda yeterli !!!!

iyi forumlar dilerim begeni hak ediyorum bence :)

Son düzenleme:

çokeskiyim

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Alcatel Pop c7 7041X ve7041D tr romu çözüldü cok ugras sorunu 7041d ve 7041x karsımı sonucund işlem okdir hic bir sorunu yoktur menü tuşları felan çalısmaktadır sadece cift sim gözüküyor o da pek önemlki değildir şuan upload ediyorum

evet buyrun upload bitti paylasıyorum

rar şifresi: gsmgezgini.com

NOT: brick olan yani 4032 hatası veren cihazlarıda tekrar bu romla kaldırabilirsiniz 4-5 tane cihaz üzerinden denendi sadece firmware upgrade secin flash toolda yeterli !!!!

iyi forumlar dilerim begeni hak ediyorum bence :)

konu için teşekkür ederim fakat yine hata veriyor 4032 hatası yetmezmiş gibi sağlam olan başka bir alcatel popc7 oda gitti şimdi elimde 2 tane popc 7 var nasıl bir yol izleyelim.

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Söylenenleri aynen yaptı iseniz sorunsuz yüklemesi lazım sp flash tool versiyonu kontrol et

çokeskiyim

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sp flash tool sondan geriye doğru nerdeyse bütün versiyonlarını denedim söylenenleri aynen uyguladım 1e1