Android 4.2.1 CM10.1 Jelly Bean Özel ROM Galaxy S Plus I9001 (1 Viewer)

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
[FONT=\]Sahibi Galaxy S Plus i9001 ve son Android 4.2.1 keyfini istediğiniz Jelly Bean üzerinde tat, o zaman doğru yerdesiniz.[/FONT]
[FONT=\]Bu yazı biz güncelleme ile ilgili kılavuz kapsayacaktır Galaxy S Plus Android 4.2.1 CM10.1 için i9001 Jelly Bean özel ROM.[/FONT]
[FONT=\]Daha önce [COLOR=#16C943 !important]devam bu ROM yükleme ile ilgili, emin olun:[/FONT][/COLOR]

1. Sen var [COLOR=#16C943 !important]kurulu[/COLOR] da [COLOR=#16C943 !important]Samsung Galaxy S Plus[/COLOR] PC'nizde i9001 USB sürücüleri.
  2. Yapmanız gerekenler varsayılan olarak etkin değildir.
  3. Bu tablet kalan% 70-80 şarj olmalıdır.
  4. Samsung Samsung Galaxy S Plus i9001 köklü olmalıdır.
  5. [COLOR=#16C943 !important]Yedekleme[/COLOR] şey yanlış giderse durumda, verilerinizi zarar değil telefon hafızasında saklanan Arama günlükleri, SMS ve diğer verileri gibi önemli verileri.
  6. Kılavuz sadece içindir Samsung Galaxy S Plus i9001. Diğer cihazlar üzerinde çalışmayın
[FONT=\]Not: Kendi risk yap. Biz hasar veya tuğla eğer sorumlu tutulamaz [COLOR=#16C943 !important]telefon . Ayrıca cihaz garantisi geçersiz olur köklenme hatırlıyorum.[/FONT][/COLOR]
[h=2]Android 4.2.1 CM10.1 Jelly Bean Özel ROM Galaxy S Plus i9001 Güncelleme nasıl[/h][FONT=\]Adım 1) Android 4.2.1 CM10.1 Jelly Bean için özel ROM Galaxy S Plus i9001.[/FONT]
[FONT=\]Adım 2) sizin bağlayın Samsung Galaxy S Plus bilgisayarınıza i9001 ve SD kart için indirilen dosyayı kopyalayın.[/FONT]
[FONT=\]Adım 3) kapatın Telefonunuzu .[/FONT]
[FONT=\]Adım 4) Şimdi almak gerekir telefonunuzda Kurtarma modunda. Telefon + Home Up Ses basarken + Güç düğmeleri AÇIK olduğunu dönüş için.[/FONT]
[FONT=\]Adım 5) CWM kurtarma, ilk verileri silin ve ardından aşağı kaydırma gerekir SD kart zip yanıp . Seçmek için güç düğmesini seçin.[/FONT]
[FONT=\]Adım 6) Yine güç düğmesine basın ve seçin sdcard zip seçin .[/FONT]
[FONT=\]Adım 7) gidin Android 4.1.2 ROM [COLOR=#16C943 !important]zip dosyası ses tuşları kullanarak ve güç düğmesi yardımı ile seçin. Onayla [COLOR=#16C943 !important]kurulumu [/COLOR][COLOR=#16C943 !important]başlatmak için[/COLOR] bunu.[/FONT][/COLOR]
[FONT=\]Adım 8) zaman kurulum tamamlandığında, gidin + + + + + Geri git ve sonra kurtarma menüsünden tablet yeniden başlatın.[/FONT]
[FONT=\]Hepsi bu kadar.[/FONT]

sinan08

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bir sorun var ustam anlatıldıgı gibi ses açma ve ok ve açma tuşuna basılı tutyorum [ramdump mode cause:force upload ] yazıyor ekranda ole kalıyor tuşlara falan basıyorum o bahsedilen seçenekler gelmiyor