Android Telefonlara Türkçe Dil yükleme (1 Viewer)

uğur30

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
wxw.googleandroid.gen.tr/optimus-l7-root-65659/ buyur

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
hangi modele tr yüklemek istiyorsun yaz model nedir android sürümü nedir.

uğur30

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
msn yada google hesap ile markete giriş yapıp morelocale2 indirip kurun türkçe dil için secin işlem ok

nev_bar

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
markete nerden giriş yapıcam giriş yaptım diyelim benim telefonumu desteklermi lg optımus l7 p705 android sürümünü nerden bulucam.inanınki telefon hakkında hiç bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim

uğur30

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Android Linux tLinux tabanlı, mobil cihaz ve cep telefonları) için geliştirilmekte olan, açık kaynak kodlu bir mobil işletim sistemidir.tlf nun kendi marketinden indirdiyin hiç bir şey tlf nuna zarar vermez android tlf ların bir coyu başka sitelerden indirilen dosyaların kurulumuna izin vermez güvenlik nedeniyle lg optımus l7 p705 gir markete morelocale 2 android de bulunmayan dilleri sisteme tanımlar daha önce denenmiştir

nev_bar

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
markete nasıl giricem bana internet adresini verebilirmisin direk o sayfanın

uğur30

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
menüde google play yazan yere gir hesap istiyeçek daha önçeki hesapmı yeni hesapmı diye soraçak yeni hesap oluştur kendine msn adresini örneyin yazacan giriş yapaçak ordan morelocale2 yazacan indirecen daha sonra ordan türkçeyi seçeçen kuracan işlem ok

uğur30

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
her hangi bir adresi yok daha önce yaptıyımız şeyler wifiden bağlanırsan daha erken iner eyerki hiç bir bilgin yoksa bu konuda sana yakın bir teknikçiye danış

nev_bar

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
morelocale 2 yazdım ama orda türkçe olarak dil seçeneği çıkmıyor bende başka nerden yapabilirim

CnCvLk

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selam. Android iphone 4s telefonum var fakat yarısı japonca yarısı Türkçe tam Türkçe dil paketi varmıdır ? sürüm 4.0.9 Yardımınızı bekliyorum ..

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
android iphone 4s dediğine göre elindeki cin modeli onlara yapılacak bişey yok