android telefonlarda görüntülü konuşma (1 Viewer)

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
android telefonlarda görüntülü konuşma olayı daha çözülmedimi arkadaşlar bazen müşteriler soruyor
samsung galxy görüntülü konuşma yada face time diyenler bile oluyor andro,id işlemtim sistemlerinde varmı böyle bir özellik nasıl yaparız bilen var sa anlatsa iyi olur

özellikle samsung i9000 görüntülü konuşma nasıl yapılır
samsung i9003 görüntülü görüşme nasıl yapılır
gibi sorular la karışılaşıyorum

DroiD

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam herhangi bi ayara gerek yok bende kullaniyorum o

Byaras™

Kurucu Admin
Staff member
Admin
WebMaster
Piyasadaki Şebeke Üzerinden 3G Görüntülü Görüşmeyi Destekleyen ve Deskteklemeyen Modeller...

Desteklemeyen Modeller...
-Motor a ATRİX
-Dell STREAK
-HTC sation
-HTC EVO 3D
-HTC Desire S
-SE Xperia NEO
-SE Xperia PLAY
-SE Xperia RAY

Destekleyen Modeller...
-Samsung İ9000 Galaxy S
-Samsung İ9001 Galaxy S Plus
-Samsung İ9003 Galaxy SL
-Samsung İ9100 Galaxy S2
- P920 Optimus 3D
-LG P970 Optimus Black
-LG P990 Optimus 2X

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
direk görüntülü arama yapsalar olur yani öylemi bende htc sence var incerble s onda yaparmı acaba

DroiD

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar samsung lg önünde kamera olan cihazların hepsi 3G konuşma desteklidir numarayı çevirdikten sonra allta belirttiğim tuşa basın konuşmaya başladın ben öle yapiyorum

View attachment 3109

lumpen_34

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar samsung lg önünde kamera olan cihazların hepsi 3G konuşma desteklidir numarayı çevirdikten sonra allta belirttiğim tuşa basın konuşmaya başladın ben öle yapiyorum

View attachment 3109

kardeş öncelikle vermiş olduğun bilgi için teşekkürle..yeni çıkan lg optimus 4x hd cihaz içinde bu geçerli mi? cevaplarsan çok makbule geçer..

nisay

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
lg optimus android ona viber tango gibi program kurarsan görüşürsün
Samsung İ9100 Galaxy S2 TELEFONUM VAR NASIL GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA YAPACAĞIM BİLMİYORUM AZ ÖNCE ARKADAŞ RESİMDE GÖSTERMİŞ AMA BNDE YOK YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM​

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Samsung İ9100 Galaxy S2 TELEFONUM VAR NASIL GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA YAPACAĞIM BİLMİYORUM AZ ÖNCE ARKADAŞ RESİMDE GÖSTERMİŞ AMA BNDE YOK YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM​

en basit yolu tango veya viber gibi programlarla görüntülü görmedir tango yu googleplayden üçretsiz indireiblirsiniz tabi karşınızdaki kişidede tango olması lazım

nisay

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkür ederim karşidaki kişinin o prgrami yükleyebileceğini sanmiyorum.bunun başka alternatif yolu yok mu acaba??*

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
sen onu arasan bile o cevaplayamaz tango veya viber şart androidlerde sıkıntılı şebeke den görüntülü konuşma