Apple iPhone 7 Özellikleri (1 Viewer)

MaDMacH

1
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Apple iPhone 7'nin Özellikleri,Tasarımı ve Hakkında Bilgiler

2015 yılı içinde çıkması planlanan iPhone 7'nin muhtemel tasarımı basına sızdı. Peki Apple iPhone 7'nin tasarımı nasıl olacak? Özellikleri Neler ? Bu bilgiler de yavaş yavaş beliriyor.

Öncelikle daha önce iPhone 5 ve iPhone 6 için çıkan binlerce tasarım prototipi çıktığını ve sonrasında bambaşka tasarım ve özelliklerde piyasaya sürüldüğünü unutmayalım. Ancak Aşağıda bilgilerini vereceğimiz iPhone 7 ,Apple'a çok yakın olan bir şirketin basına sızdırdığı fotoğraf ve bilgilerden oluşmaktadır.

iPhone 7 Ekran olarak çok da büyümüyor. 4.7 inç'lik ekrana sahip olan iPhone 7,eski versiyonlarına göre daha hızlı olacak.Bunun nedeni ise içinde bulunduracağı 5GB RAM'den kaynaklanıyor. Dahili hafıza konusunda ise güncel iPhoone'lardaki gibi 16,64 ve 128GB'lık hafıza seçenekleriyle piyasaya sürülecek.

Kamerası netlikte çığır açacak. Az kullanılsa bile Selfie sevenlerin işine yarayacak olan ön kamera 5 Mp olacak. Mükemmel fotoğraflar çekebilmeniz için arka kamera ise 12Mp olacak.

iPhone 6'yı çok ince bulsak da ve hatta eğilmeleriyle fiyasko da yaratsalar iPhone 7 ondan daha da ince olacak. Telefonun kalınlığının 6.1mm olması bekleniyor.

iPhone 7'den önce telefonların yan kasalarına ekran koyarak bir ilke imza atan Samsung Galaxy Edge Note EDGE,şimdilik bu alanda tek.Ancak iPhone 7'nin piyasaya çıkmasından sonra Apple bu işte de önde olacak çünkü telefonun yan bölümlerinin komple ekran olması da beklenen özellikler arasında.

Apple'ın iPhone 7'yi ne zaman tanıtacağı henüz belli değil ancak tüm teknoloji severler dört gözle bugünü bekliyor.

MaDMacH

1
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hoşbulduk adminim uzun zamandır yoktum yurtdışı vs internete giremedim gittiğim yerlerde de zaten teknolojiye uzak yerler eve dönüş yaptım ilk burası aklıma geldi bir selam vereyim dedim :))

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
iyi yaptın usta bizde bilgisayar bölümünü kaldırdık mesajların ve mesajlarımız silindi googleden sürekli uyarı gliyordu telif hakkı için öyle yaptık bizde