arkadaşlar gördüğüm kadarıyla forum kendi haline bırakılmış (1 Viewer)

ege-men

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hiç bir şekilde açılan konulara cevap yok verilen cevaplara teşekkür yok çoğu konular arızalar cevapsız,bu şekilde ar-ge mümkün olmaz,ben sadece fikrimi söyledim,bi gizli mesaj veya teşekkür butonu gibi bir eklemelerle ve birazda önem ile çok daha faaliyetli ve faydalı bir sistem olur.

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
ege men kardeşim desteklerin ve fikirlerin ile siteye katkılarını bekliyoruz
iyi çalışmalar.

AliOzdemir

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
şahsi fikrime göre ; gizli mesaj sistemine geçilirse zamanı geçmiş konuyu görüntüleyebilmek için yorum yapılmak zorunda kalıncak böylelikle eski konu aktif duruma geçerken , yeni konular ise pasif duruma geçicek böylelikle forum daha fazla karışıcak...

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Biz gsmkolik ailesi olarak formun karismasi degil turk ustalara faydali olmak icon ugrasiyoruz. Gsmkolik e uye olan butun ustalar sitemizden yararlanirlar. Amacimiz zorluk cikartmak degil kolaylik saglamaktir

Tapatalk ile yazılmıştır.

dicle_gsm

2
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hiç bir şekilde açılan konulara cevap yok verilen cevaplara teşekkür yok çoğu konular arızalar cevapsız,bu şekilde ar-ge mümkün olmaz,ben sadece fikrimi söyledim,bi gizli mesaj veya teşekkür butonu gibi bir eklemelerle ve birazda önem ile çok daha faaliyetli ve faydalı bir sistem olur.

ege-men kardeşim kim yardım isterse bu forumda yardımımızı esirgemeyiz ve konuları açtığımızda teşekür mesajını yazmak yada yazmamak bu onların en doğral hakkı başka siteler gibi gizli değil burdaki bilgiler bizim amacımız burda topluma yardımda bulunmaktır ..

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
adminlere katılıyorum ve saygılarımı sunuyorum

borsailetişim

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
her konuya dakıkasında cevap gelmesede ıllakı ceveabını verıyoruz 24 saat ıcerısınde ınsaallah bundan sonra daha duzenlı calısagız :)