Azer Bülbül hayatını kaybetti (1 Viewer)

Byaras™

Kurucu Admin
Yönetici
Admin
WebMaster

ANTALYA - - Sanatçı Azer Bülbül, Antalya'da kaldığı otelde ölü bulundu. Şarampol Caddesindeki bir otelde konaklayan ünlü sanatçı Azer Bülbül, kendisini cep telefonu ile arayan ve ulaşamadığı için otele gelen menajeri tarafından odasında ölü bulundu. Otel yetkililerinin çağırdığı 112 ambulansı ekipleri Bülbül'ün solunum yetmezliğine bağlı ölmüş olabileceğini bildirdiği öğrenildi.
Bülbül'ün bir süredir Antalya'daki bir barda sahne aldığı öğrenildi. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

ALKOL VE UYUŞTURUCU SORUNLARI VARDI

1969'da Kars Akyaka'da dünyaya gelen Azer Bülbül'ün gerçek adı Sübutay Kesgin'di. Müzik hayatına "Garip Yolcu" albümü ile başlayan Azer Bülbül, asıl patlamayı 1996 yılında çıkardığı "Ben Babayım" adlı albümü ile yaptı. Alkol ve uyuşturucu sorunları olan ünlü arabeskçi, şarkı söylerken titremesiyle biliniyordu.

SEVENLERİ OTELE AKIN ETTİ

Cevher Can, arkadaşının ölüm haberini otogarda aldığını belirterek, olayın şokunu yaşadığını dile getirdi. Diğer yandan sanatçının ölüm haberini alan sevenleri otele akın etti. Geçtiğimiz yıllarda Akdeniz Üniversitesi'nde çıkan olayların zanlılarından Ömer Ulusoy'un da otele gelenler arasında olduğu görüldü.
Azer Bülbül'ün odasındaki incelemeler devam ediyor.

AZER BÜLBÜL'ÜN SON RÖPORTAJI

Antalya'daki otel odasında ölü bulunan ünlü türkücü Azer Bülbül, verdiği son röportajda, "Antalya'yı çok beğendiğim için buradayım" demişti.
Sanatçı Azer Bülbül, Antalya'da yayın yapan bir yerel gazeteye verdiği son röportajda, "Antalya'yı tercih etmemin nedeni değerli dostlarım, aile büyüklerimin burada olmasıdır. Antalya'yı çok beğendiğim için buradayım. Şimdiye kadar 21 kaset çıkardım. 'Duygularım' adlı 22. kasetimi de yeni çıkardım. Müzikseverlere hayırlı uğurlu olsun" ifadelerini kullanmıştı.
Azer Bülbül'ün, 10 Ocak tarihine kadar Antalya'da sahne programı olduğu öğrenildi.