Sohbet Bir Apple’cının androidcilerden yardım dileği (1 Viewer)

hmzdml

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cümleten selamünaleyküm. Arkadaşlar sağlam bir Apple kullanıcısıyım fakat bir abimin tableti geldi elime . Samsung Smt-113. Android 4.4.4 bu sürümü yükseltmemiz gerekiyor çünkü bazı programları yüklemiyor. Rom atarak güncelleme şansımız var diye biliyorum androidde i eski bilgilerimden. Bir yardımcı olabilir misiniz? Bir de bizim Applecıların bir sürü Telegram kanalı var baktım bir tane bile android Telegram kanalı bulamadım. Bir sıkıntı olduğunda nasıl çözüyorsunuz yardımcı olur musunuz?

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cümleten selamünaleyküm. Arkadaşlar sağlam bir Apple kullanıcısıyım fakat bir abimin tableti geldi elime . Samsung Smt-113. Android 4.4.4 bu sürümü yükseltmemiz gerekiyor çünkü bazı programları yüklemiyor. Rom atarak güncelleme şansımız var diye biliyorum androidde i eski bilgilerimden. Bir yardımcı olabilir misiniz? Bir de bizim Applecıların bir sürü Telegram kanalı var baktım bir tane bile android Telegram kanalı bulamadım. Bir sıkıntı olduğunda nasıl çözüyorsunuz yardımcı olur musunuz?
Ustam xda forumdan modeli girip custom rom varsa kontrol edin. Bana link atın yükleme noktasın da yardımcı olayım.

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye

hmzdml

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
custom rom bulup sürüm yükseltebilirsiniz.

şu ikisini bir kontrol deneyiniz.
Hocam çok teşekkür ederim Allah razı olsun sürümü yükseltmem gerekiyor ikincisi zaten yine android 4.4 Kitkat yani anladığım kadarıyla dolayısıyla ikincisi olmuyor birincisinde de şöyle bir açıklama yapmış kamera ve offline charging Çalışmıyor demiş. İnternette aradım taradım bir tane bile sağlam Custom rom bulamadım yani şu an zaten 4.4.4, Sürümü yükseltmem gerekiyor çünkü şu eba felan programları yüklemiyor. Yardımcı olursanız çok duacı olurum

hmzdml

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam xda forumdan modeli girip custom rom varsa kontrol edin. Bana link atın yükleme noktasın da yardımcı olayım.
Selamünaleyküm abi kusura bakma rahatsız ediyorum ben baktım bulamadım belki amatör gözüyle baktığım için sen profesyonel bir gözle bakabilir misin sana zahmet müsaitsen