Blackberry 7 işletim sistemi özellikleri (1 Viewer)

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
[h=2]Blackberry 7[/h]
Rım'den Blackberry 7'li 5 Cep Birden!
RIM, yeni BlackBerry 7 işletim sistemine sahip 5 cep bombasını patlattı! İşte 5 yepyeni BlackBerry

Okul Müfredatına Uygun 4.Sınıf İngilizce Dersleri!
BlackBerry tüm dünyadaki 225 iş ortağı ile 5 yeni akıllı telefon modelinin global lansmanını yaptı. Research In Motion (RIM) bugün BlackBerry 7 işletim sistemi destekli 5 yeni BlackBerry akıllı telefonunu piyasaya sunmayı planladığını açıkladı. RIM, dünya çapındaki operatör ve distribütör ortaklarıyla birlikte yeni ve güçlüBlackBerry 7 işletim sistemi destekli iki yeni BlackBerry Bold ile üç yeni BlackBerry Torch modellerini piyasaya süreceğini açıkladı.

Bu ürün ailesinin lansmanı RIM'in bugüne kadar gerçekleştireceği en büyük lansman olacak. Aynı zamanda, şu ana kadar 225'in üzerinde operatör ve distribütör ortakları yeni çıkacak 5 cihaz için 500'ün üzerinde sertifika programına başladı veya tamamladı.

RIM'in gelecek nesil donanım ve yazılım platformları özellikleriyle BlackBerry 7 destekli bu beş yeni akıllı telefon, kullanıcılara seçebilecekleri farklı tasarımlar sunmanın yanı sıra aynı zamanda en üst düzeyde iletişim,multimedya ve verimlilik sağlıyor.

Yeni BlackBerry Bold 9900 ve 9930 geniş klavyeleri ve iyi dokunmatik ekranlarıyla RIM'in şu ana kadar üretmiş olduğu en ince akıllı telefonlar. Yeni BlackBerry Torch 9810 akıllı telefonu ise BlackBerry Torch 9800'in popülerliği dikkate alınarak geliştirildi ve geniş dokunmatik ekranı kullanışlı sürgülü klavyeyle birleştiriyor. BlackBerry Torch 9850 ve 9860 modelleri ise yepyeni ve tamamen dokunmatik bir tasarıma ve BlackBerry akıllı telefonları için bugüne kadar üretilen en geniş ekrana sahip.

Bu lansmanın BlackBerry tarihinde gerçekleşen en büyük global lansman olduğunu ifade eden RIM Başkan ve Co-CEO'su Mike Lazaridis sözlerine şöyle devam etti: "BlackBerry çözümleri kullanıcıların sevdiği, sınıfının en iyi mobil iletişim deneyimini sunuyor. Müşterilerimizin yeni BlackBerry Bold ve BlackBerry Torch akıllı telefonların sunduğu daha hızlı performans, geliştirilmiş web tarayıcı özelliği ve zenginleştirilmiş mobil deneyim karşısında büyük heyecan duyacağını düşünüyoruz. "