Blackberry 9800 torch mep kodu (1 Viewer)

Ewrecoo

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar bb 9800 torch telefon kullanıyorum bugün bir arkadaştan satın aldım fakat kendisi hangi hattı kullanıyordu bilmiyorum benim hattım avea taktım mep kodu istiyor araştırdım bayagı bulamadım bu site üzerinden bir arakdaş ile konuştum konu açmamı istedi yardımlarınızı bekliyorum beyler :(

Ewrecoo

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam açıltı telefon geldi avea şeyi çekiyor felan teşekkür ederim peki bu 6 hakkım vardı 5 adet mi kaldı yani daha soracakmı bunu

Ewrecoo

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yok ihtiyacın kalmadı artık istemez kullanabilirsin
Teşekkür ederim hocam birşey daha sormak istiyorum 4gb hafıza kartı var cihazda ama hafıza kartını çıkartınca birşey atamıyoruz neden kendi dahili 8gb olması lazım değilmi birde internet paketim var benim ama 4gb facebook felan girmiyor sebeb nedir ve bb store den whatsaap viber vs indiricem ama onuda hata veriyor

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
mmc card b ilmiyorum ama internet paketi bis olamalı müşteri hizmetlerini aramalısın

alibuber

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam benim yurtdışı bb 9800 vardı turkcelle kullanıyordum telefonu abalama(vodafone) vermiştim sim kilit kodu istedi aldım yere götürdüm bişiler yaptılar ne bilmiyorum şimdi telefonu resetlemem gerekiyor tekrar bu koda ihtiyacım var mı teşekkür ederim saygılarımla.