blackberry bold 9700 simkilit kodu hatalı girildi (1 Viewer)

kameramannn

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
blackberry 9700 bold aldım simlock kodunu aveadan aldım ama 2 kere hatalı girmeme rağmen bana 10 kere hatalı giridn kalan hakkın 0 yazdı ekranda servis telefonu değiştiririm ama 800 liranı alırım diyor sıfır telefona 1000 lira verdik 800 daha istiyor servis bunu nasıl çözebiliriz arkadaşlar acil yardım lütfen

Edit: Gsmkolik

Şuan tüm blackberry modellerinin ağ mep kodu 0 sorunu 120-150 tl arası çözülüyor iyi günler

sayopa

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
geçen ben gönderdim yapamadılar yeni modellerde mümkün değilmiş badi furious dahil

yalcin5294

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
redman bu telefon beni deli etti abi yaa AĞ MEP KODUNU GİRİN (KALAN NO) : diye yazıyor bu verdiğin sayıları giriyorum sonrada yanlış lütfen bekleyin diyor ama bi icraat yok. Yardım edermisin?

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Kardeşim onda acaba 10defa yanlışmı girilmiş kalan deneme 0 diyorsa yapacak bişey yok

yalcin5294

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ARKADASLAR BEN BU SİTEYE KENDİ DERDİME CARE OLMAYA GELMİŞTİM AMA Bİ ŞEKİLDE TECRÜBELERİME DAYANARAK YAPTIM BUNU BEN.
BU SİTEYİ SEVDİM Bİ AN BENDE BİLGİSAYAR PROGRM. VE DONANIMCISIYIM YAZILIM VE DONANIM KONUSUNDA YARDIMCI OLABİLECEĞİM Bİ KONU OLURSA LÜTFEN MESAJ ATIN SEVE SEVE YARDIMCI OLURUM.. ŞİMDİDEN herkese ii günler yalcin

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
olur elşbette bilgisayar ve donanım bölümüne gerekli bilgiler ve programlar paylaşabilirsin sıkıntısı olanlara yardım edebilirsin

yalcin5294

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
redman şuan yok demişsin ama var, yok olmayan bişey sadece ve sadece yoktur. Yoku bulamazsın ama var edersin sevgilerle