Bilgi Canlı Destek We Are Here Nasıl Kullanılır - Uzaktan Destek (1 Viewer)

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Son düzenleme:

bilgitrafigi

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
usta müsaitsen bağlanabilcekmisin
11XX60XXX

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
oppo cph1801 A71 diag port açabilen oldumu ??

selmans

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba yusuf kardeşim mi 9 lite cihaza çift hat aktif bir şekilde imei yaza biliyormuyuz

caglar040

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Herkese Selamun Aleykum dostlar
GSM Kolikden Bir Güzellik Daha Cihazlarınızın Sorunları Uzaktan Bağlantı İle Giderilir

Uzaktan Bağlantı Yardımı İçin Gerekli Olanlar
Pc/Laptop
Usb Kablo
Pcnizde AnyDesk Kurulu Olmalıdır

Bunlar elinizde mevcutsa yazın hemen yardımcı olalım

GSMKOLİKTEAM
Herzaman En Günceli
@YuSuF02 S.A. hocam bir konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

caglar040

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
"@YuSuF02 hocam iyi geceler, benim telefonumda şebeke ara sıra gidiyor, bazen hiç fark edemiyorum, sanki şebeke varmış gibi görünüyor ama arayanlar ulaşamıyor. Bu dediğiniz işlemi yapmam bende de sorunu çözebilir mi, yoksa benim ki farklı bir sıkıntı mı acaba? "

diye bir sorum vardı, @YuSuF02 hocam buradan yardımcı olabileceğini söylemişti. Bu konuşmayı QNC forumunda yapmıştık. Ben düzeltilmiş QNC yi telefonuma yüklemek istiyorum. Yardımlarınızla ...

halisbey

Murat İletişim
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
"@YuSuF02 hocam iyi geceler, benim telefonumda şebeke ara sıra gidiyor, bazen hiç fark edemiyorum, sanki şebeke varmış gibi görünüyor ama arayanlar ulaşamıyor. Bu dediğiniz işlemi yapmam bende de sorunu çözebilir mi, yoksa benim ki farklı bir sıkıntı mı acaba? "

diye bir sorum vardı, @YuSuF02 hocam buradan yardımcı olabileceğini söylemişti. Bu konuşmayı QNC forumunda yapmıştık. Ben düzeltilmiş QNC yi telefonuma yüklemek istiyorum. Yardımlarınızla ...
ustam @YuSuF02 usta çözer kesin ama yarın bakar yarını bekleyiniz inş