Soru casper açılışta kalıyor yardım edin (1 Viewer)

reis4747

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
casper açılışta kalıyor yardım edin vıa v6 bide v6x var rom yüklüyorum qfil den hatasız yüklüyor ama yine açılışta kalıyor hard reset yapmak istediğimdede resimdeki yazılar çıkıyor bilgisi olan ustalar Ekli dosyayı görüntüle 6355 hard resette yapıyorum romda atıyorum yine açılışta kalıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

bypassiment

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
recovery /cache (kullanıcı verileri önbellek gibi) mount edemediğinden silemiyor.
şahsi fikrim twrp yükleyip sıfırlama yap

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
kolay gelsin..oncelikle cihazi bataryasiz sekilde power tusuna basili sarza takin.3 dakka sonra bataryayi takin...lakin batarya takilirken power tusuna basmaya devam edin...lakin yeni bir bataryayla yapiniz.sonrada cozum twrp at cihaza ordan lineage14.1 at basarilar

Son düzenleme:

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustad cihaz açılışta kalıyor bi çaresi bişeyi varmı rom attım yedi ama gene açmıyor açılışta kalıyor

Dostum ben yazılımları kullanıyorum bu zamana kadar sorun yaşamadım istersen birde bunları dene, ayrıca xml seçerken upgrade yazanı değil diğerini seç, kolay gelsin.

shezy

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Olmadı Hala acılmıyor casper vıa ekranında kalııyor

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
Olmadı Hala acılmıyor casper vıa ekranında kalııyor
linkteki yazılımı tekrar flashlayın ardından elle cihazı sıfırlayın bakalım açılcakmı açılmazsa yapacak bir şey yok hakkın rahmetine kavuşmuş demekttir. :)