Casper Via A1 Kamera sorunu ? (1 Viewer)

androıdteknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkdaşlar cümleten hayırlı sabahlar.Via A1 dokunmatik sorunuile geldi,fabrika ayarlarına döndürünce cihazısorun düzeldi,fakat kamera hatası vermeye başladı bu seferde,KUllanılamıyor,cihazınızı yeniden başlatın demeye başladı.Üzerinde7.0 mevcut.Sorun ne olabilir önerisi olan bir ustmız varmı..

Gny Teknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kamerayı söküp takın aynı sorun devam ederse bilgi yedeği alıp yazılım deneyin aynı sorun devam ederse donanımsal bakmak gerek

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
Arkdaşlar cümleten hayırlı sabahlar.Via A1 dokunmatik sorunuile geldi,fabrika ayarlarına döndürünce cihazısorun düzeldi,fakat kamera hatası vermeye başladı bu seferde,KUllanılamıyor,cihazınızı yeniden başlatın demeye başladı.Üzerinde7.0 mevcut.Sorun ne olabilir önerisi olan bir ustmız varmı..
Mrb cihaza baştan temiz bir yazilim atınız.işinizi görecektir.başararilar

androıdteknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
En son sürüm yazılımını yukleyiniz.yalniz Casper Via A1 iki modeli var sakin diğer model romunü yüklemiş olmayasaniz..A1-1 serisi.yazilimi neyle yüklediniz.flash yolla yüklenen var
usta senin mesajını okuyunca fark ettim evet yazılımdan önce p1 di şuan baktım p2 yazıyor.işim garibi maui metaya bagladıgımda ıme repair sekmesi açılmıyor,nasıl olacak şaştım kaldım

Bilal_Designer

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kamera bozulmuş olabilir mesela cihazın girilmeyen dosyalarına zarar gelmiş olabilir veya Kameranin bağlandığı kablolar hasarlı olabilir bir baktır derim