Yardım Casper Via E1 Frp Sorunu Google Kilidi (1 Viewer)

TooD

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bu Cihaz Sıfırlandı. Devam Ewtmek İçin Önceden senkronize edilen Gmail Hesabını İstiyor ve bunun bilgiside yok telefon sahibi Mail Neyim Bilmem Ben Diyen Cinslerden. Ben Buna Rom Attım Stockrom (Orjinal olan) Ama Geçemedim, Yazıya Tıkla Ordan Paylaşa Geç Filan Yazısıda Yok Bunda Bunu Farklı Rom Atarak Aşabilirmiyim Acaba Arkadaşlar.. Cihaz Casper Via E1

K

Kdg14

Guest
wifiye bağlı şekilde
ağ ekleye tıkla sonra
bişeyler yaz basılı tut yardım
çıkıyormu

TooD

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bendeki sorun YARDIM çıkmaması Zaten, Yinede Teşekkür ederim ilgine. Geliştirici Seçeneklerden 7 yada 8 defa tıkladım ama yinede açamadım OEM kapatamıyorum Başka yöntem bilen varmı acaba

K

Kdg14

Guest
bendeki sorun YARDIM çıkmaması Zaten, Yinede Teşekkür ederim ilgine. Geliştirici Seçeneklerden 7 yada 8 defa tıkladım ama yinede açamadım OEM kapatamıyorum Başka yöntem bilen varmı acaba
takıldığınız yerin fotosunu atın

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
buyrun

Ekli dosyalar

• casper VİA E1 FRP ÇÖZÜMÜ.jpg
    casper VİA E1 FRP ÇÖZÜMÜ.jpg
    144.4 KB · Görüntüleme: 38

TooD

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
foto atamıyorum şu an . ben sana şöyle söyleyeyim telefonu açtım kuruluma geldim wifi şifresini girdim yazılar geldi neyse, geri gidip ağ bağlan başka diyorum yazıyı göster diyorum kopyala yapacağımda ne gönder var nede yardım sadece kopyala kes birde sil var yeni sistemde herhalde bu neyse.. onu geçtim 2. seceneğe geçiyorum şimdi, wifi geçergeçmez kontrol ediliyor yazısında bendeki interneti kesiyorum google karşı tarafa geçemediği için bağlantı sorunu deyip beni ATLA seçeneğine getiriyor ve ismimi ve soyadımı yazıp geçiyorum tekrar google gmail hesabına geri atıyor (eskiden geçiliyormuş sanırım) 3. secenege geçiyorum şimdi, telefona sim takılıyken başka nodan arıyorum açılıyor ve çağrı ekle diyorumtel çevirme yeri gelince *#*#4636#*#* bu kodu yazıp çıkan seçeneklerde kullanım istatiklerine tıklıyorum ve geri yapıp telefonun AYARLAR kısmına giriyorum (BU arada Diğer Hat Görüşmesi Açık Kalacak Şekilde kendimi Arıyorum Yani) Sonra en alta İnip Cihaz Hakkında Bölümüne girip yine en Altta Olan DERLEME Numarasına gelip 7 yada 8 kere tıklayınca Aktif Olması Gereken yere Giremiyorum Yani Geliştirici seceneklerden Bir Sürü Yer Açılması Lazım Ki Orda OEM mi Kapatıp tekrar Ayarlardan Sıfırlama İşlemi Yapma İçin..USB Hata Ayıklama Modu” nu aktif etmem Lazım... edemiyorum

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
bunun dosyasını indirip teli bağladığımda bu bilgileri çıkaracakmı bana anlamadım..
beyfendı teknık servıs dıılmısın..anladıgım kadarıyla dıılsınız..yarın bır teknık servıse uğrayabılırsenız kısa surede sızı bu ezıyetten kurtaracaklardır..hayırlı ramazanlar