Stock Rom CAT S60 Stock Rom ücretsiz (1 Viewer)

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda CAT S60 cihazına ait stock rom ve dosyasını paylaşacağım.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmkolik sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Takıldığınız yerden konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.geri bildirim yaparsanız formda paylaşım olucaktır iyi formlar

[HIDEREPLY] [/HIDEREPLY]

Ekli dosyalar

• cat-s60-e1456406784968.jpg
    cat-s60-e1456406784968.jpg
    65.2 KB · Görüntüleme: 4

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda CAT S60 cihazına ait stock rom ve dosyasını paylaşacağım.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmkolik sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Takıldığınız yerden konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.geri bildirim yaparsanız formda paylaşım olucaktır iyi formlar

[Gizli içerik]
eline sağlık

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
rica ederim

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

[Gizli içerik]
eline sağlık

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
rica ederim gsmkolik kullanıcılarına ayrıcalıklıdır