Neler yeni
  • imei Değiştirme İşlemi T.C. Kanunları Gereği Yasal Olmayan Bir İşlemdir. Bu Tür İllegal Konularda Tüm Yasal Sorumluluk Kullanıcıya Aittir. Bu İşlemlerden Sitemiz (Firmamız) Sorumlu DEĞİLDİR. Bu Sitede Sadece İMEİ & SN bozulmuş cihazlar için (İmei & SN Repair) düzeltme konusunda bilgi verilecektir. Site Kurallarına uymayan arkadaşlar Yasaklanacaklardır..

Çinli üreticinin iPhone 4G iddiası!

d4rkpi0n

Teknik Üye
Katılım
26 Mar 2011
Mesajlar
549
Beğeniler
1
Puanları
0
#1

İşte ChinaOnTrade'in sattığı iPhone 4G parçası..


Apple bir sonraki iPhone'un üretimine başladı mı?ChinaOnTrade adlı Çinli firmanıniddiasına göre çoktan başladı. Üstelik iPhone 4G kasasını isteyenlere tanesini 23,42 dolardan (yaklaşık 35 TL), ortalama 2 haftada göndereceğini iddia ediyor.

Bu şaşırtıcı durumun gerçek olup olmadığı merak ediliyor fakat ChinaOnTrade daha önce de benzer bir iddiada bulunarak,iPhone 3GS'e ait yedek parçaları, henüz telefon piyasaya çıkmadan önce satmaya başlamıştı. Telefonpiyasaya çıktıktan sonra ise ChinaOnTrade'in sattığı yedek parçaların gerçekten de yeni iPhone'a ait olduğu ortaya çıkmıştı.

Apple'ın bu yıl içerisinde yeni bir ürün piyasaya çıkarmayacağını açıklamasından kısa bir süre sonra yılbaşı tatili için yeni ürünlerin hazır olduğunu açıklamıştı. ChinaOnTrade'in bu açıklaması da Apple'ın yılbaşı için bir sürpriz hazırlıyor olabileceği ihtimalini güçlendiriyor.