ETAB5 Kullanıcı şifre kırılmıyor Yardım (1 Viewer)

bukalemun82

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[FONT=&quot]slm ustadlar cihaz etab5 tablet geldi daha önce eba dosyalkarını siliınce sistem sorunsuz açılıp çalışıyordu şimdi gelen tablette twrp yükledikten sonra eba apk dosylkarını silip devre dışı bırakıyorum cihaz başlıyor ekran donuyor dokunmatık işlemiyor reset ve attım aynı orj rom yukledim çalıuşıytorfakat kurumsal eba devre dışı yapamadım birçok yöntem denedim aynı açılmıyor başka nasıl yapabilirim[/FONT]

bukalemun82

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bunları yukledim herşey tmm açıldı tablet dokunmatik çalışmıyor reset yPTIM DÜZELMEDİ STOK ORJ KURUMSAL YAZIlımı yukledim eski haline getrdim şimdi nasıl kırılcak programlar olmuyor

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
dokunmatik kalemle çalışıp normalde çalışmıyorsa o genel arıza yada demekki bu romun bazı modellerde yaptığı yada ortaya çıkarttığı bir arıza hepsinde olmuyor bu .

bukalemun82

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
evt kalemle denedim çalışmadı dokunmatik tablewtin sürümü 4 4 2idi twrpden eba apkliern hepsini silmeme rağmen düzelmedi ilkdefa karşılaşıyor seçiyormnudur nedir çözemedim

bukalemun82

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sorun çözüldü işlem tamamdır

bu arkadaşa emeğe saygı twrp üzerinden zipli yazılımı kuruldu ve cihaz başlayınca ayarlardan sıfırlandı işlem tamadır

uygula sırasıyla sil kaldır twrpeden ok