Çözüldü fastboot moda almak için kablo (1 Viewer)

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
lg k520dy yi fastboot moda almak için kablo . eskiler bilir nokia akılllı kablo , test mode kablo , local mode kablo kullanabiirsiniz direk geçiyor denenmiştir ben bestcool dan aldığım kablo ile denedim k520dy modelinde direk oldu .

RecSpeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
K520dy harika bir telefon LG bu seriden devam etmeli Stylus 3 'le bozdu ama umarım kısa zamanda düzeltir.

Bu arada LG K520DY telefona yazılım yüklemek istiyorsanız, Flash Tool ile yüklenmiyor. LG BRIDGE ve LG UPPERCUT'a ihtiyacınız var.

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
k520dy sakat usta uçuyor türkçe yüklerken gitti versiyon yüksek attım buna rağmen gitti . öncedende defalarca yüklemiştim sorun olmamıştı nasip işte . araştırdım başkalarınında başına gelmiş. cihaz lg de kalıyor ekranda kırmızı yazılar çkıyor . en fazla fastboot moda giriyor yazılım moduna alamıyorum.

RecSpeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
k520dy sakat usta uçuyor türkçe yüklerken gitti versiyon yüksek attım buna rağmen gitti . öncedende defalarca yüklemiştim sorun olmamıştı nasip işte . araştırdım başkalarınında başına gelmiş. cihaz lg de kalıyor ekranda kırmızı yazılar çkıyor . en fazla fastboot moda giriyor yazılım moduna alamıyorum.

Kendi kullandığım vardı 5 ay öncesine kadar Ne yaptırsam yazılımla hata vermedi, 6.0 7.0 hepsini denedim , Sadece 10c 20b vs. var tek birinde sıkıntı çıkarmıştı. Yani hatırlamıyorum tam olarak ama, Misal 20c yüklediysem başka romu kabul etmiyordu artık. Tek bi cihazım 6.0 da kalmıştı artık 7.0 yemiyordu. Aynen sorunlu yazılım konusunda .