flex değişim (1 Viewer)

cherese

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
İphone 6 telefonuma internetten mucize batarya sipariş ettim.
Montaj sırasında ana karta giden flex lerden birini kırmışım.
Şu an telefonun hoparlör ve ön kamera çalışmıyor.

Bu parça işimi görür mü?
Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 6081

zekaikilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ah yüzel yurdumun güzel insanları nedense herkes ülkede usta olmuş , kimse nedense 50 lira fazla veripte isin ehline yaptırmak istemiyor , ustalarım siz yardım ettikçe arkadaşlar işini görüp gidecektir .
Bence bu soruları batarya aldıgınız yere sorunuz sayın hocam .

cherese

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Neden bu kadar zoruna gitti anlamadım.
İki tane vidayı söküp parçayı yerine takmak zor bir iş olmasa gerek.
İşin ehli , ekmeğini bu işten kazanan insanlara saygım sonsuz.
Senin gibi fırsatçılar yüzünden batarya yı kendim aldım taktım.
Boşa konuşup gevezelik yapmamın anlamı yok burda.

zekaikilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Neden bu kadar zoruna gitti anlamadım.
İki tane vidayı söküp parçayı yerine takmak zor bir iş olmasa gerek.
İşin ehli , ekmeğini bu işten kazanan insanlara saygım sonsuz.
Senin gibi fırsatçılar yüzünden batarya yı kendim aldım taktım.
Boşa konuşup gevezelik yapmamın anlamı yok burda.

sen ilk önce kendinde olmayan saygıyı adabı al bataryadan once ,
Benim gibi "fırsatcılara para vermemek için takla atarken bir yerden yapıp bir yerden bozuyorsunuz " sonrada gelip burdan yardım dileniyorsunuz , taki telefonunuz bir daha bozulasıya kadar ugradığınız yok siteye sonrada bu işten para kazananlara saygım var diyorsunuz .
Birdahakine senden izin alır oyle konusurum .

Son düzenleme:

sas24

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
o telefon onarılmayacak şekilde bozulur çöp olur :Dişin bitince vidaları takmayı unutma ...:p

cherese

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sen ilk önce kendinde olmayan saygıyı adabı al bataryadan once ,
Benim gibi "fırsatcılara para vermemek için takla atarken bir yerden yapıp bir yerden bozuyorsunuz " sonrada gelip burdan yardım dileniyorsunuz , taki telefonunuz bir daha bozulasıya kadar ugradığınız yok siteye sonrada bu işten para kazananlara saygım var diyorsunuz .
Birdahakine senden izin alır oyle konusurum .

Bu forum niye var o zaman?
İster kendim yapmaya çalışırım. İster yaptırırım. Seni ilgilendirmez.
Cevap verirsin vermezsin o da senin insiyatifinde. Benden izin almana gerek yok. Cevap yazmazsın olur biter.

zekaikilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bu forum niye var o zaman?
İster kendim yapmaya çalışırım. İster yaptırırım. Seni ilgilendirmez.
Cevap verirsin vermezsin o da senin insiyatifinde. Benden izin almana gerek yok. Cevap yazmazsın olur biter.

Tabi ki benim gibi fırsatcıları ilgilendirmez , bu büyük toptancılar sizlere bir vida vererek sizde değiştirebilirsnizi diyor 3 vida ile gönül almaya calısıyor .

Telefoncular sizin için arastırıp yük altına girerek , o hiper batarya adı altında tanesi 3 - 5 dolara satılan bataryaları getirip satmıyorlar .

Bizim gibi cakallar o büyük firmalar ile mücadele etmek için size iki yıl batarya garantisi veriyor begnemzseniz değiştiriyor telefonunuz zarar gorurse tamir esnasında belki 0 telefon bile alıyor , bilgi birikim baglıyorlar .

attınız resimde , kalkık bir parca var flexin orada eğer o soketin parcası ile bir telefoncuya götürün değiştirsin orayı , cunku kısa devre vs pert olmasın cihaz .

Kısacası kolay gelsin .

ozdemsanturkcel

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bütün teknik servis ler fırsatçı değil kötü olanları var doğrudur bu her sektörde var lakin bana bu şeilde gelen möüşteri lerden sadece el emeği 5-10 tl civarı bir şey alıyorum bazen hiç almıyor o yüzden bu şekil de konuşmanı hiç tasvir etmedim kardeşim emek saygı ister saygı olur ise her şey güzel olur