Formatlanan Harddisk Bilgileri Kurtarma Programı Ne Kullanıyorsunuz ? (1 Viewer)

looupss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Formatlanan Harddisk Bilgileri Kurtarma Programı Ne Kullanıyorsunuz ?
Bilgi edinmek Paylaşmak
Benim Kullandığım
Restorer Ultimate + key

ilk denemede 650 gb arşiv kurtarıldı tüm bilgiler

şifre :bylooupss

adnanmirsad56

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Formatlanan Harddisk Bilgileri Kurtarma Programı Ne Kullanıyorsunuz ?
Bilgi edinmek Paylaşmak
Benim Kullandığım
Restorer Ultimate + key

ilk denemede 650 gb arşiv kurtarıldı tüm bilgiler

şifre :bylooupss

şifre çözme anahtarı alabilirmiyim.
Ben genelde recover my files kullanıyorum. o da müşterilerimin sildiği fotografları kurtarmak için

deathdragon

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Recuvayi kullaniyordum bu iyi oldu indirip bi deneyecegim. Emegine saglik ustad. :)

cihankara

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Format atmanın amacı kalmıyor ki o zaman... Bütün bilgilerin silinmesi ve geri döndürülememesi değil mi format?

looupss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yanlışlıkla atılmış bir formatsa ?

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
Format atmanın amacı kalmıyor ki o zaman... Bütün bilgilerin silinmesi ve geri döndürülememesi değil mi format?
Format çeşitleri vardır! misal format atma için farklı yazılımlar kullanırsanız ozaman geri gelme ihtimalı olmuyor!
Örneğin Low Level format tool ile format Tam format atın büyük ihtimal recovery işlemleri yapılamayacaktır!.

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
Formatlanan diskden veri kurtarmak nasıl mümkün olabiliyor aklım almıyor arkadaş.
Şöyle anlatayım Diskler tek Taban oluşmamaktadır! birden fazla taban olduğu için sadece silme işleminde üst katmanda bulunda dosyaları siliyor fakat alt katmanlarda veriler saklanmış oluyor. bu durumda özel yazılım ve programlar sayesınde silinen verıler geri getirme mümkün olabiliyor!bizzat ben defalarca yaptım en son yaptığım 600gblik arşivi geri getirmek gibi :)