free virüs temizleyici (1 Viewer)

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı

[h=3]Emsisoft Emergency Kit Scanner[/h] The Emsisoft Emergency Kit Scanner includes the powerful Emsisoft Scanner complete with graphical user interface. Scan the infected PC for Viruses, Trojans, Spyware, Adware, Worms, Dialers, Keyloggers and other malicious programs.

ben kullandım hoşuma gitti denemek isterseniz siz bilirsiniz . ama programlarınız virüslüyse silebilir ve çalışmaz haberiniz olsun.acemiyseniz kullanmayın.

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kaspersky Rescue Disc 10 tavsiye ederim bootable usb ile kullanılıyor ve windows kapalı olduğu için virüsün yayılma riski de olmuyor eğer yapabilecek bir şey varsa Kaspersky yapar ama virüs temizleme işlemine güvenmiyorum genelde format atmadan içim rahat etmiyor :D

RecSpeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Emsisoft Emergency Kit Scanner

The Emsisoft Emergency Kit Scanner includes the powerful Emsisoft Scanner complete with graphical user interface. Scan the infected PC for Viruses, Trojans, Spyware, Adware, Worms, Dialers, Keyloggers and other malicious programs.

ben kullandım hoşuma gitti denemek isterseniz siz bilirsiniz . ama programlarınız virüslüyse silebilir ve çalışmaz haberiniz olsun.acemiyseniz kullanmayın.

En iyisi ve Free olanı.

Son düzenleme:

Gsmderinn

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam bitdefender free versiyonu gayet iyi iş görüyor alternatif arayanlar için...

Gsmderinn

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Alternatif olarak avast var. Eset var. Ücretsiz ne kadar faydalı olabilir tartışılır ama avast iyi denilebilir sanırım.