g530f? (2 Viewers)

necat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar kendi sattığımız cihaz g530f seri klonlanmış formdaki tüm yöntemleri denedim sonuç olumsuz reset msl error 2 hatası veriyor 0808 den dm-modem-adb seçiyorum reset msl yapıyorum no answer from phone hatası veriyor bu sefer tüm işlemleri 4.4.4 üzerinden deniyorum yardımcı olabilecek usta bi el atbilir mi?

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
Şu olayı detaylı anlatın...boxtan görünmeyebilir... burdakı sorun drıverlerla ilgilidir..pc kontrol edın virüs programını kapatın gitsin..güvenlık duvarını kapatın.. o şekıl deneyın..bırde bılgısayarımdan yönetıcı kısmından konrol edın eksık bişiyler olmalı

necat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Şu olayı detaylı anlatın...boxtan görünmeyebilir... burdakı sorun drıverlerla ilgilidir..pc kontrol edın virüs programını kapatın gitsin..güvenlık duvarını kapatın.. o şekıl deneyın..bırde bılgısayarımdan yönetıcı kısmından konrol edın eksık bişiyler olmalı
anti virus kurulu değil sadece pc de deep freeze var driverlarda sıkıntı görünmüyor ustam seri yazınca hepsini yazıyor en son reset msl error 2 hatası veriyor 0808 den adb açıyorum reset msl yapıyorum bu seferde no answer from phone yazıyor.

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
İşlemleri baştan alalım. Cıhazı sıfırlayınız..işlemleri baştan yapınız