G610f 7.0 root (1 Viewer)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ertugrulbulut19

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
G610F 7.0 ROOT Islemını bır turlu yapamadım basarılı olan arkadaslar telefondakı hangı yazılım yuklu acaba recovery den yukluyorum otg ye atıyorum dosyayı yapıyor en sonunda hata verıyor.. nerde yanlıs yapıyorum acaba .

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
Versiyon düşürüp yapınız. .knox tan yapar...yada repair rom yukleyin. ISLEM başarılı olur.bu denenmistir. .başarılar dilerim

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı

içindekiler silinir 1 . yüklemeden sonra format atman gerekecek . cihaz açılınca tekrar rootla tamamdır denenmiştir.

illegal

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar 7.0 root yapınca doğrulama başarısız sıfırlayın hatası geliyor defalarca denedim sonuç aynı yardımınızı bekliyorum saygılar.

RecSpeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar 7.0 root yapınca doğrulama başarısız sıfırlayın hatası geliyor defalarca denedim sonuç aynı yardımınızı bekliyorum saygılar.

Sıfırlama gelir zaten sıfırla cihazın kurulum ekranını bitir , sonra tekrar rootla.

RecSpeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yazılım aynı root deniyorum bilgi vereceğim

Telefondaki yazılım hasar görmüşte olabilir. Aynı yazılım varsa sende baştan yükle. Defalarca denendi sonuç hatasız.
32gb olanlar verir genelde sorunları. Ama onlarda adam oluyor biraz uğraşınca. 16gb hiçbir yerde hata vermiyor.

illegal

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Telefondaki yazılım hasar görmüşte olabilir. Aynı yazılım varsa sende baştan yükle. Defalarca denendi sonuç hatasız.
32gb olanlar verir genelde sorunları. Ama onlarda adam oluyor biraz uğraşınca. 16gb hiçbir yerde hata vermiyor.

32 gb cihaz root tamam şimdi sertifika yamalayınca şebeke vermiyor
6.0 da sorun yok ama illa 7.0 istiyor

RecSpeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
32 gb cihaz root tamam şimdi sertifika yamalayınca şebeke vermiyor
6.0 da sorun yok ama illa 7.0 istiyor

Sana attığım linkteki romu indirip yükle düzelir. Onu yanlış romdan yapıyor. Aynen ordaki rootu yükle.

Anlatımı:

Yazılımı yükleyin
Format atın
Root dosyasını indirin odin veya başka araçlar ile pda dan flash atın.
Root telefonda gözükmeyebilir. İşlem yapın cihaz izin isteyecektir.

illegal

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sana attığım linkteki romu indirip yükle düzelir. Onu yanlış romdan yapıyor. Aynen ordaki rootu yükle.

Anlatımı:

Yazılımı yükleyin
Format atın
Root dosyasını indirin odin veya başka araçlar ile pda dan flash atın.
Root telefonda gözükmeyebilir. İşlem yapın cihaz izin isteyecektir.

İndirip bilgi vereceğim hocam teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...