G610F J7 Prime FRP Açılmıyor yardım arkadaşlar (1 Viewer)

bukalemun82

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
G610F J7 Prime FRP Açılmıyor yardım arkadaşlar octo ve z3x denendi işlem yapmıyor yazılım atılıyor ve arkasından frp seçmemme rağmen işlem yapnmıyor usb aygıt bulıunmadı diyor bazı arkadaşlar çözememeişler anlatılanları yapıyorum aynı frp açana versiyounu varmı veya başka işllem yapılabilir ustadlar yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin

seferbey

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam cihaza bi tane sim kart pin kodu olmayan realterm programını kur sonra youtube de video ları takip ederek açılır %100 açılır :)

silivriserdar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
G610F J7 Prime FRP Açılmıyor yardım arkadaşlar octo ve z3x denendi işlem yapmıyor yazılım atılıyor ve arkasından frp seçmemme rağmen işlem yapnmıyor usb aygıt bulıunmadı diyor bazı arkadaşlar çözememeişler anlatılanları yapıyorum aynı frp açana versiyounu varmı veya başka işllem yapılabilir ustadlar yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin

Indir
Password : ( Gsmjaker )

Yada bunu

bukalemun82

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustad ikinci dosyada şifre var sm-g610.7z rar dosyasında diğerini inidiriyor 450mgb dosya yı

bukalemun82

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sorun aynı bu boxlar süs dıyemi modeli ekleyipte frp eklemişler? şimdide ultımate box demişler ? birçok medeller seçmemme rağmwen YNI AÇILMADI

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sorun aynı bu boxlar süs dıyemi modeli ekleyipte frp eklemişler? şimdide ultımate box demişler ? birçok medeller seçmemme rağmwen YNI AÇILMADI

bir güncelleme gelir her zaman açtığın modeli açamaz olursun. süs diye değil içindeki securtiy update tarihine bağlı herşey . sonuçta birisi çözüm bulmuşsa alacaksın şansına bizim iştede bizim paralar buralara gider. ya tutar yatutmaz risk box işi.

sas24

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
vallahi ben şu ana kadar bir cihazda sıkıntı yaşadım onuda burada yazdım boxlar hepsini yapıyor doğru yazılım doğru sürüm işin özü hiç birşey yoksa teraterm var

bukalemun82

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
üstad sas24 başına geldimi bu modeli g610f modeli j7prime varsa çözümü eklersiniz çözmüş oluruz sayende ustad

sas24

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
önce combinasyon dosyasını yükle box ile sonra ilk cıkan yazılımı yükle ...

bukalemun82

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
combinasyon dosyası yuklendi ekranda factıory yazıları çıktı açılışta ardından boxla yazılım yuklendi ve frp resetlenmesi denendi çık fazla vakit gerektiği için vcihazı iade çıkarıldı yinede çözen arkadaşlar varsa eklesinler buraya

hüseyin.2121

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustm bana numranı at sana whasaptan yaziyim istersen en azından sana bir daha farklı cihaz gelirse yardımcı oluruz bir birimize

necat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı

arkadaşlar şuana kadar tüm frp leri bunla kırmışım sıkıntısız açıyor... denediğim model içinde j7 prime de var